کد خبر : 15808

رئیس موسسه غدیر شناسی:

شبهه افکنی 40 هزار سایت وهابیت علیه ولایت

شبهه افکنی 40 هزار سایت وهابیت علیه ولایت

بوشهر24، رئیس موسسه غدیر شناسی با بیان اینکه 40 هزار سایت وهابیت نسبت به ولایت شبهه افکنی می‌کنند، گفت: دشمن درصدد زدن ریشه‌‌ مکتب ولایت در کشور است.

به گزارش "بوشهر24"،  آیت‌الله سعید شاه‌آبادی صبح امروز در کارگاه آموزشی غدیر پژوهی که در سالن اجتماعات شهید توپال کاکی برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری کارگاه‌های آموزشی غدیر شناسی این است که محبین اهل‌ بیت(ع) که این‌قدر عشق ائمه معصومین دارند در برابر شبهه افکنی‌های دشمن نسبت به مکتب ولایت توانمند باشند.

رئیس مؤسسه غدیر شناسی گفت: دفاع علمی و استدلالی از مکتب ولایت باید جزء توانمندی‌های محبین اهل‌ بیت(ع) باشد اما متأسفانه ما در این موضوع کم‌ کار کرده‌ایم.

* دشمن درصدد زدن ریشه‌‌ مکتب ولایت در کشور است

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های نفوذ دشمن شبه افکنی‌ها است و دشمن با امکانات و فناوری‌های گسترده برای رواج شبهه افکنی اقدام کرده است؛ خاطرنشان کرد: دشمن اعتقادی و ریشه‌ای مکتب ولایت را هدف قرار داده است تا جوانان را از ما بگیرند امروز باید تیرهایی که به سمت اهل‌ بیت(ع) و مکتب ولایت شلیک می‌شود را دفع کنیم.

شاه‌آبادی با بیان اینکه دشمن به مبانی اعتقادی مکتب ولایت حمله‌ور شده است، بدین منظور ما باید راه نفوذ را ببندیم، گفت: امروز در دورتادور کشور ما جنگ و آتش بوده و ایران به برکت نظام ولایی و غدیری از امنیت برخوردار است.

وی اضافه کرد: دشمن می‌داند دیگر قادر به حمله نظامی به ایران اسلامی نیست، لذا حمله عقیدتی راه انداخته است تا سرمایه ولایت را از ما بگیرد.

شاه‌آبادی تصریح کرد: اگر در دفاع مقدس جنگ به راه انداختند تا چاه‌های نفت را از ما بگیرند الآن می‌خواهند ولایت را که از چاه‌های نفت ارزشمندتر است از ما بگیرند و دشمن ما قدر ولایت را از ما بهتر می‌داند.

رئیس موسسه غدیر شناسی گفت: 40 هزار سایت وهابیت نسبت به ولایت شبهه افکنی می‌کنند و این غیر از سایت‌هایی است که رویکرد ابتذال دارند.

وی اضافه کرد: ما 2000 سایت داریم که بخش از این سایت‌ها انجمن حجتی‌ها هستند که حضرت آقا و نظام را قبول ندارند و بخش عمده‌ای هم از آن‌ها جریان شیعه لندنی است که به اسم دفاع از ولایت قمه‌زنی را ترویج می‌کنند، راه دفاع از ولایت بی‌احترامی به نماز اهل سنت و ناسزا به عایشه نیست.

شاه‌آبادی اذعان داشت: اهل سنت محب اهل‌ بیت(ع) هستند و هر ساله اهل سنت به همراه خانواده به پابوس امام رضا(ع) می‌روند.

وی افزود: ولایت دارای قدرت عظیمی است اگر در پیروزی انقلاب قدرت ولایت نبود ما می‌توانستیم ژاندارم خلیج‌فارس را با برگزاری چند راه راهپیمایی در شهرها از کشور بیرون کنیم.

* در زمان فتنه طومار فتنه‌گران با قدرت ولایت در هم پیچید

رئیس مؤسسه غدیر شناسی با بیان اینکه در دفاع مقدس به عزتمان اضافه شد، افزود: در 8 سال دفاع مقدس تمام دنیا علیه ایران جنگیدند و با خفت شکست خوردند یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادیم این در حالی است که در تمام جنگ‌های گذشته ایران که سه برابر ایران کنونی است هم عزت و خاکش را داد.

بر مبنای این گزارش فارس،شاه‌آبادی تصریح کرد: در جریان فتنه 88 اهانت به ساحت مقدس سیدالشهدا و عزاداران حسینی طومار فتنه‌گران در هم پیچید و این نشان از قدرت ولایت است.

وی گفت: در اربعین حسینی بیش از 30 میلیون زائر با پای پیاده خودجوش بدون ساماندهی با بهترین پذیرایی‌ها به کربلا و نجف مشرف می‌شوند همه این‌ها نشان از عشق به ولایت بوده، این در حالی است که آل‌یهود در مکه که پول از زائران گرفته بودند نتوانستند از آن‌ها پذیرایی کند و جنازه آن‌ها را به ما تحویل دادند.

شاه‌آبادی اضافه کرد: در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی دکتر، مهندس، دانشگاهی، سپاهی، سرلشکر و... همه با عشق به ولایت و اهل‌ بیت(ع) اقدام به خدمت‌رسانی به زائران امام حسین(ع) می‌کنند و کفش‌های زائران را بوسه می‌زنند و واکس می‌زنند.

وی تأکید کرد: ما مدیون امامزاده‌ها و در رأس آن‌ها علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر گرامی وی که عزت و نعمت ولایت را برای ما آورده‌اند هستیم.

ارسال نظر