کد خبر : 15813

‌پس از شکست ‌مقابل ‌پارس جنوبی جم؛

استعفای سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر

استعفای سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر

بوشهر24، سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر گفت: یازده هفته با شرائط سخت در تیم ایرانجوان بوشهر فعالیت کردم و شرائط هیچ تغییری نکرد و اکنون استعفای خودم را از سرمربیگری این تیم اعلام می‌کنم.

به گزارش "بوشهر24"، به نقل از تسنیم، محمود خرمزی عصر امروز پس از شکست تیم ایرانجوان بوشهر مقابل  تیم پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استعفای خودم را از سرمربیگری اعلام می‌کنم اظهار داشت: با شرایطی که در تیم ایرانجوان بوشهر حاکم است نمی‌توانم  فعالیت‌ها را ادامه بدهم.

وی با بیان اینکه 11 هفته در تیم ایرانجوان بوشهر فعالیت کردم تصریح کرد: 11 هفته با شرائط سخت فعالیت کردم ولی این شرائط هیچ تغییری نکرد و ادامه کار در این تیم امکان پذیر نیست.

سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر با بیان اینکه این تیم روی زمین آسفالت تمرین می‌کند افزود: درحالی که تیم حریف شب گذشته در زمین اصلی تمرین می‌کرد ولی تیم ایرانجوان بوشهر تمرینات خود خارج از بوشهر در عالیشهر با شرائط سخت انجام می‌دهد.

خرمزی با اشاره به اینکه وضعیت مالی تیم ایرانجوان بوشهر بسیار نامطلوب است افزود: اکنون استعفای قطعی خود را به مدیر عامل باشگاه ایرانجوان بوشهر اعلام می‌کنم.

وی با بیان اینکه آنالیز تیم ایرانجوان بوشهر  در اختیار تیم حریف قرار می‌گیرد تصریح کرد: قبل از بازی آنالیز فنی تیم ایرانجوان به تیم پارس جنوبی جم از سوی اعضای باشگاه ایرانجوان بوشهر اعلام شده بود و این نشان می‌دهد  تیم از همه ابعاد ضربه می‌خورد.

سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر افزود: برای تیم ایرانجوان بوشهر آرزوی موفقیت می‌کنم.

ارسال نظر