کد خبر : 15827

از سوی مجلس شورای اسلامی؛

برگشت خوردن معرفی‌نامه وزیر ورزش و دیگر وزاری پیشنهادی

برگشت خوردن معرفی‌نامه وزیر ورزش و دیگر وزاری پیشنهادی

بوشهر24، عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه نامه اعلام سه وزیر پیشنهادی دولت، صبح امروز به ارسال شده از عودت آن به دولت خبر داد.

به گزارش"بوشهر24"، اکبر رنجبرزاده با بیان اینکه نامه رئیس جمهور  به رئیس مجلس، مبنی بر معرفی به وزرای جایگزین وزراتخانه‌های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان امروز (یکشنبه ۲ مهرماه) در نمابری به هیات رئیسه مجلس رسید، گفت: این نامه به دلیل عدم پیوست خلاصه سوابق وزرای پیشنهادی و برنامه‌های آنها از سوی رئیس مجلس به رئیس جمهور عودت داده شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیات رئیسه مجلس باید همزمان با اعلام وصول نامه معرفی وزرا،  خلاصه ای از  سوابق و برنامه‌های آن‌ها را به نمایندگان مجلس ارائه کند.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: اگر سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی آماده شود، این موضوع در جلسه روز سه شنبه (۴ آبان) اعلام وصول خواهد شد.

در نامه ارسالی رئیس دولت به لاریجانی، فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی، سیدرضا صالحی امیری و مسعود سلطانی فر به ترتیب برای تصدی وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان معرفی شده بودند.

ارسال نظر