کد خبر : 15834

توسط خیرین هلال احمر بوشهر؛

توزیع 855 بسته آموزشی در بین نیازمندان

توزیع 855 بسته آموزشی در بین نیازمندان

بوشهر24، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: خیران این جمعیت در قالب طرح ارمغان مهر 855 بسته آموزشی و بهداشتی در بین نیازمندان استان توزیع کردند.

به گزارش "بوشهر24"،  حسین درویشی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: طرح ملی ارمغان مهر با رویکرد حمایت از دانش آموزان کم برخوردار مناطق محروم با حضور 50 نفر از داوطلبان و خیران جمعیت هلال احمر استان اجرا شده است.

وی اضافه کرد:همچنین در قالب این طرح 400 نفر از دانش آموزان از سوی پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر ویزیت شدند.

بر اساس این گزارش ایرنا، درویشی با اشاره به تقدیر مسئولان استان بوشهر از جمیعت هلال احمر بعنوان دستگاه برتر در اجرای طرح اوقات فراغت گفت: در هر کشور دستگاههای مختلف بایستی در زمینه اوقات فراغت نقش آفرینی کنند.

وی اظهار کرد: طرح تابستانه اوقات فراغت جمعیت هلال احمر برای نخستین بار با عنوان شوق رویش و 295 برنامه در 14 پایگاه با حضور بیش از هفت هزار و 29 عضو جوان به مدت 70 روز در استان بوشهر اجرا شد.

درویشی افزود: این طرح با رویکرد آموزشی و تفریحی به صورت رایگان در شهرهای کوچک، بزرگ، دور افتاده و در روستاهای محروم استان در قالب کلاسهای فرهنگی، علمی، سرگرمی، ورزشی، امدادی، مهارت های زندگی و اجرای برنامه های عام المنفعه به اجرا درآمد.

درویشی گفت: با توجه به اقبالی که نسبت به فعالیت های جمعیت هلال احمر در جامعه وجود دارد فرصت خوبی است تا از مشارکت عمومی بهره مند شویم و با استفاده از رویکرد اصلی جمعیت که بشر دوستی، سلامت محوری، جوان گرایی و آینده نگری به جامعه است خدمات خود را ارائه کنیم.

ارسال نظر