کد خبر : 15837

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر خبر داد؛

اعزام 20 پزشک و پرستار بوشهری به کربلا

اعزام 20 پزشک و پرستار بوشهری به کربلا

بوشهر24، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: امسال با نزیک شدن به ایام اربعین حسینی، برای اولین بار 20 پزشک و پرستار از استان بوشهر به کربلا اعزام خواهند شد.

به گزارش "بوشهر24"، مرادعلی فولادوند، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار "دانشجونیوز" گفت: امسال با نزیک شدن به ایام اربعین حسینی ،برای اولین بار  20پزشک و پرستار از استان بوشهر به کربلا اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: این تیم درمانی که متشکل از 10 پزشک، 10 پرستار و 3 فوریت پزشکی است، از تاریخ 23 تا 30 آبان (13 تا 20 صفر)، همزمان با روز اربعین حسینی در عراق حضور خواهند داشت.

فولادوند تأکید کرد: در ایام اربعین، بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر، درمانگاه صحرایی خود را با راه اندازی چادر  در راه نجف - کربلا (عمود 736)  آغاز  و در آنجا خدمات درمانی اعم از معاینه، بخیه،  پانسمان و دارو به عزاداران حسینی ارائه می کند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اظهار کرد: این برای اولین بار است که تیمی درمانی متشکل از پزشکان و پرستاران استان بوشهر برای خدمت رسانی به زائران حسینی به عراق اعزام می شوند.

وی گفت: در اعزام تیم های درمانی به عراق، سازمان هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تعدادی از خیرین داروساز،یاور بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر  بوده اند.

ارسال نظر