کد خبر : 15843

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر خبر داد:

اعطای تسهیلات به بازنشستگان فعال طرح اینترنتی سرشماری در بوشهر

اعطای تسهیلات به بازنشستگان فعال طرح اینترنتی سرشماری در بوشهر

بوشهر24، مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: با همکاری اداره کل تأمین اجتماعی و بانک رفاه استان بوشهر، به بازنشستگان فعال در اجرای طرح اینترنتی نفوس و مسکن، تسهیلات اعطا می شود.

به گزارش "بوشهر24"، یونس خسروانی ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل اهمیت طرح سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن، این اداره کل همزمان با آغاز اجرای آن از همکاران و بازنشستگان خود خواست در این طرح مشارکت فعال داشته باشند.

وی افزود: به این ترتیب، همکاران این اداره کل در سراسر استان به صورت اینترنتی، در طرح مهم سرشماری ثبت نام کردند و از تعدادی از همکاران به قید قرعه، با اهدای هدایایی تقدیر شد.

بنا بر این گزارش مهر، مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر بیان داشت: در همین راستا، با هماهنگی های صورت گرفته با کانون بازنشستگان استان، بازنشستگان فعال در اجرای طرح اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن، معرفی شدند و از میان آنها نیز به قید قرعه سه نفر برای دریافت هدیه معرفی شدند.

خسروانی ادامه داد: بانک رفاه کارگران استان بوشهر، اعطای سه فقره تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی به سه بازنشسته مذکور را متقبل شد و ایشان برای دریافت این تسهیلات به بانک رفاه استان، معرفی شدند.

وی گفت: محمد مومنی(بازنشسته)، حسینقلی عباسی(بازنشسته) و حسین دشتی(از کار افتاده) سه نفر بازنشسته و مستمری بگیری تامین اجتماعی استان بوشهر برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدد.

ارسال نظر