کد خبر : 15901

در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال اتفاق افتاد

13 هزار دقیقه برنامه انتخاباتی از صدا و سیمای بوشهر پخش می‌شود

13 هزار دقیقه برنامه انتخاباتی از صدا و سیمای بوشهر پخش می‌شود

مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر گفت: در راستای انتخاباتی کردن فضای استان بوشهر و حضور حداکثری مردم در پای صنادیق اخذآراء، 13 هزار دقیقه برنامه انتخاباتی از صدا و سیمای بوشهر پخش می‌شود.

"بوشهر 24":سید حسین ناظر بعد از ظهر امروز در نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در استان بوشهر اظهار داشت: در قالب برنامه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی، صدا و سیمای مرکز بوشهر اقدام به پخش برنامه‌هایی با محتوای انتخابات می‌کند.

وی اضافه کرد:  در راستای انتخاباتی‌کردن فضای استان بوشهر و حضور حداکثری مردم در پای صنادیق اخذآراء، 13 هزار دقیقه برنامه انتخاباتی از صدا و سیمای بوشهر پخش می‌شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر تصریح کرد: از این میزان، 7 هزار دقیقه به تولیداتی در رادیو و مابقی در تلویزیون پرداخته می‌شود تا فضای کافی برای تصمیم‌گیری مردم در کنار ایجاد یک شور انتخاباتی وسیع انجام شود.

سید حسین ناظر بیان کرد: در قالب این برنامه‌ها، به جرائم انتخاباتی نیز پرداخته می‌شود تا ضمن افزایش آگاهی و اطلاعات نامزدهای انتخاباتی، شاهد کاهش جرائم در این بخش باشیم.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود با اجرای این برنامه‌ها، شاهد کاهش وسیع تخلفات احتمالی که بخشی به دلیل ناآشنایی با قوانین انتخابات است رقم خورد.

/*فارس

ارسال نظر