کد خبر : 15905

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده سپاه استان بوشهر:

بسیاری از مسئولیت‌های سپاه استان بوشهر در اختیار سربازان قرار دارد

بسیاری از مسئولیت‌های سپاه استان بوشهر در اختیار سربازان قرار دارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه در سپاه استان بوشهر به سربازان اعتماد شده است، گفت: بسیاری از مسئولیت‌های مجموعه این سپاه در اختیار سربازان قرار دارد.

به گزارش "بوشهر24"،حجت‌الاسلام عبدالکریم اعلمی‌نژاد صبح امروز در نشست صمیمی با سربازان و مسئولان قرارگاه تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه سربازان نقش مهمی در اقتدار و عزت نظام دارند، اظهار داشت: یکی از کارکردهای سربازی، ایفای نقش در تولید امنیت ملی و پاسداری از مرزهاست.

وی با تاکید بر اینکه مسئله و جایگاه سرباز و سربازی، مسئله پراهمیتی است و باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: اساسی‌ترین ویژگی سربازی شور، نشاط و جوانی است و پایبندی آنها به نظام و اسلام است.

اعلمی‌نژاد با بیان اینکه عزم سربازان برای دفاع از میهن اسلامی ستودنی است، تاکید کرد: باید تلاش‌ها و مجاهدت‌های صادقانه جوانان برومند ایران اسلامی که در کسوت مقدس سربازی انجام وظیفه می‌کنند، تقدیر شود.

وی به ویژگی‌های سرباز در نظام مقدس اسلامی پرداخت و گفت: دینداری و بصیرت، التزام عملی به ولایت فقیه و انجام فرائض و احکام دینی، ‌سازندگی و تفکر بسیجی از ویژگی‌های سرباز نمونه است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه امروز در مجموعه سپاه به سربازان اعتماد شده است، خاطرنشان کرد: بسیاری از مسئولیت‌های مجموعه سپاه در اختیار سربازان قرار دارد.

اعلمی‌نژاد سربازان ایران اسلامی را دژهای ایستادگی در مقابل نفوذ دشمن توصیف و تصریح کرد:  دشمنان در تهاجم فرهنگی به دنبال این هستند تا حضور جوانان در خدمت مقدس سربازی برای دفاع از انقلاب اسلامی کشورمان را ‌شبهه‌دار ‌کنند.

وی جایگاه دوران سربازی را برشمرد و  گفت:‌ دوران خدمت مقدس سربازی هر چند سختی‌هایی دارد اما شرایط را برای جوانان تغییر می‌دهد تا در مواقع بحران بتوانند درست و سریع وارد عمل شوند.

 

ارسال نظر