کد خبر : 15912

فرمانده دریابانی استان بوشهر:

۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های بوشهر کشف شد

۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های بوشهر کشف شد

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران دریابانی استان بوشهر با توقیف ۲ فروند موتورلنج تجاری در آب‌های بوشهر ۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

به گزارش "بوشهر 24":سردار قلندر لشکری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه عزم راسخ کارکنان دریابانی استان بوشهر برخورد با وارد کنندگان کالای قاچاق از مرزهای دریایی استان بوشهر است اظهار داشت: عزم کارکنان فرماندهی دریابانی استان بوشهر در سال 96 با توجه به نام‌گذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، مبارزه جدی و  بی امان با قاچاقچیان حرفه‌ای و وارد کنندگان کالاهای قاچاق از طریق مرز دریایی استان بوشهر است.

وی با قدردانی از همکاری صمیمی  مردم با ماموران دریابانی استان بوشهر تصریح کرد: اولویت نخست دریابانی استان بوشهر مبارزه با کالای قاچاق  است که در این راستا تعامل و همکاری مردم مرزدار استان بوشهر قابل ستایش و قدردانی است.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از کشف 100 میلیارد ریال کالای قاچاق در آبهای بوشهر خبرداد و گفت: با تلاش کارکنان فرماندهی دریابانی استان بوشهر محموله‌ قاچاق به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال در  آبهای خلیج فارس محدوده بوشهر کشف و ضبط شد.

لشکری با بیان اینکه این میزان کالای قاچاق از دو فروند موتور لنج تجاری کشف شده گفت: ماموران دریابانی بوشهر با توقیف دو فروند شناور باری که از  امارات متحده عربی به مقصد بوشهر در حرکت بود توقیف و 6 میلیون نخ سیگار خارجی،شش هزار گوشی موبایل و دیگر کالاهای قاچاق و ممنوعه کشف و ضبط کردند.

وی از دستگیری پنج نفر قاچاقچی در این عملیات خبرداد و تصریح کرد: دریابانی استان بوشهر دارای 5 ناوگروه شناوری در خلیج فارس برای برقراری امنیت و برخورد با قاچاقچیان است و  مرزهای دریایی استان بوشهر را تحت پوشش قرار دارند.


/*تسنیم

ارسال نظر