کد خبر : 15921

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص):

دشمن با ایجاد اغتشاش اجتماعی به دنبال آندلسی دیگر در کشور است

دشمن با ایجاد اغتشاش اجتماعی به دنبال آندلسی دیگر در کشور است

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) گفت: دشمن درصدد است با راه‌اندازی اغتشاش اجتماعی، آندلسی دیگر در کشور ما ایجاد کند.

"بوشهر24": سردار حسین یکتا صبح شنبه در جمع پاسداران سپاه امام صادق(ع) بوشهر به جایگاه انقلاب اسلامی در جهان اشاره کرد و اظهار داشت: این جایگاه پر عظمت را باید از بالای دکل انقلاب به نظاره نشست.

وی تصریح کرد: ما از بالای دکل انقلاب می‌بینیم که دستگاه سنت الهی و فرمایشات مقام معظم رهبری سر پل فرماندهی دشمنان اسلام و انقلاب را به هم ریخته است.

وی بیان داشت: از ۴۵۰ سال گذشته یعنی با کشف قاره آمریکا توسط کریستف کلمب، آمار کشتار مردم جهان با هزینه‌های هنگفت جبهه استکبار برای تثبیت کدخدایی خود بیش از حد بوده است اما با ورود حضرت روح الله و پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ کل معادلات آنها به هم ریخت.  

وی گفت: با وجود انقلاب اسلامی آرزوی نیل تا فرات رژیم غاصب صهیونیست نقش بر آب شد و در این خصوص ما وعده های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب را یکی پس از دیگری شاهد هستیم و انشاء‌الله وعده مقام معظم رهبری مبنی بر نابودی اسراعیل تا ۲۵ سال آینده محقق خواهد شد.

سردار یکتا با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اینکه «نبرد عزم ها و اراده ها شروع شده است»، تاکید کرد: دنیا در دوران کنونی بین ظهور به سوی دینداری و معنویت و سقوط در بی بندوباری و بی عفتی گیر کرده است که برای تحقق وعده الهی در راستای ظهور به سوی دینداری می‌بایست عزم‌ها و اراده‌ها را قوی کرد و الا در منجلاب بی بندباری سقوط خواهیم کرد.

وی افزود: دشمن به دنبال ریشه کن کردن نیروهای انقلاب است و در این راه درصدد است با راه‌اندازی اغتشاش اجتماعی، آندلسی دیگر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کند تا بواسطه آن به اهداف پلید خود نائل آیند.

وی گفت: برای اینکه دشمن نتواند به اهداف شوم خود در جامعه اسلامی دست یابد، باید چشم ما عین الله، دست ما یدالله و قلب ما حرم الله شود.


/*مهر

ارسال نظر