کد خبر : 15974

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر:

پرواز شاهین با حضور و حمایت هواداران امکان‌پذیر خواهد بود

پرواز شاهین با حضور و حمایت هواداران امکان‌پذیر خواهد بود

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهرگفت: از همه‌ی هواداران دلسوز و پر شور شاهین می‌خواهیم در سه بازی آینده در بوشهر تیم خودشان را حمایت کنند و با تشویق تیم به بازیکنان امید دهند که قطعا پرواز شاهین به لیگ دسته یک با حضور و حمایت هواداران امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش بوشهر24  به نقل از فارس، حمید کللی فرداظهار داشت: تیم از لحاظ روحی و روانی شرایطی خوبی دارد در دو بازی گذشته موفق شدیم 4 امتیاز از تیم صدر نشین جدول بگیریم که باعث شد روحیه تیم بالا برود.

وی افزود: در 4 بازی باقیمانده باید تمرکز کامل داشته باشیم، شرایط سخت است و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم، همه تیم ها برای صعود می‌جنگند و شاهین هم هدفش صعود به لیگ دسته یک است.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در خصوص بازی آینده تیمش در مقابل شهرداری تبریز تصریح کرد: از آنجا که همه تیم ها برای صعود می‌جنگند، نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم.

کللی‌فرد در خصوص تیم شهرداری تبریز هم اضافه کرد: تیم‌های شاهین و شهرداری تبریز در این فصل سه بار به مصاف هم رفته‌اند که تیم شهرداری تبریز موفق به شکست شاهین نشده است.

وی عنوان کرد: آنالیز خوبی از این تیم داریم به گونه‌ای که می‌دانیم شهرداری تبریز هفته گذشته با به دست آوردن یک پیروزی به کورس برگشت و برای کسب سه امتیاز در مقابل شاهین بازی خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در خصوص وضعیت بازیکنان تیمش بیان کرد: به غیر از مجید غلام‌نژاد که به علت سه اخطاره بودن قادر به همراهی تیم نیست بقیه بازیکنان مشکلی ندارند و تمرینات به صورت منظم پیگری می‌شود.

کللی فرد عنوان کرد: هواداران اصلی‌ترین رکن باشگاه شاهین هستند و حمایت آن‌ها از تیمشان موفقیت شاهین را رقم می‌زند و از هوادارانی که ما را در همدان هم تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: از همه‌ی هواداران دلسوز و پر شور شاهین می‌خواهیم در سه بازی آینده  در بوشهر تیم خودشان را حمایت کنند و با تشویق تیم به بازیکنان امید دهند که قطعا پرواز شاهین به لیگ دسته یک با حضور و حمایت هواداران امکان پذیر خواهد بود.

دیدار حساس شاهین بوشهر و شهرداری تبریز روز سه شنبه ، ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر