کد خبر : 15980

حاشیه های جدید پیرامون تیم پارس جنوبی عسلویه

سرنوشت دفتر پایانه های نفتی خارگ، در انتظار ورزش استان!

سرنوشت دفتر پایانه های نفتی خارگ، در انتظار ورزش استان!

بوشهر24:«اتصال استان فارس به دریا با اضافه کردن بخشی از خاک استان بوشهر به آن استان!»، «عسلویه به استان فارس متصل شد!»، «انتقال دفتر پایانه نفتی خارگ به تهران!» و ده ها خبر ضد نقیض دیگر....

سرنوشت دفتر پایانه های نفتی خارگ، در انتظار ورزش استان!

«اتصال استان فارس به دریا با اضافه کردن بخشی از خاک استان بوشهر به آن استان!»، «عسلویه به استان فارس متصل شد!»، «انتقال دفتر پایانه نفتی خارگ به تهران!» و ده ها خبر ضد نقیض دیگر که مردم بوشهر طی این سالیان زیاد شنیده اند و انها را همواره آزرده خاطر کرده است! خبرهایی که حتی گاهی اینقدر جدی به گوش رسید که منجر به عکس العمل مردم و برگزاری تجمعات اعتراضی نیز شد.

و حتی گاهی علارغم ادعای مسئولین مانند انتقال دفتر پایانه ها به حقیقت نیز پیوسته است!

اما این روزها خبری جدید از همین جنس اخبار شنیده می شود. اما کمی متفاوت تر! اینبار خبری از اتصال بخشی از خاک این سرزمین کهن به استان همجوار نیست! خبر ورزشی است! خبر میزبانی شیراز در صورت صعود تیم فوتبال پارس جنوبی جم به لیگ برتر است.

خبری که میتوان گفت به هیچ عنوان برای فوتبال دوستان بوشهری قابل هضم نیست! هیات فوتبال جم اعلام کرده که توانایی میزبانی را دارد و تنها با تغییراتی کوچک مانند تقویت روشنایی زمین و بهبود وضعیت رختکن ها، استانداردهای میزبانی بازی های لیگ برتر را بدست می آوریم.

ادعایی که با توجه به حمایت مالی پارس جنوبی از این تیم و سیاست های حمایتی این مجموعه اقتصادی از ورزش استان دور از دسترس نیست.

از این گذشته استان بوشهر چند سال با توجه به حضور شاهین در لیگ برتر میزبان تیمهای لیگ برتری بوده و حتی در صورت عدم توانایی میزبانی شهر جم، ورزشگاه های استان می توانند میزبان باشند و مردم استان در استان خودشان از تیم هم استانی حمایت کنند!

باید منتظر نشست و دید آیا مسئولین ورزشی استان توانایی دفاع از حقوق ورزشی مردم استان را دارند یا اینکه این تیم نیز به سرنوشت دفتر پایانه های نفتی خارگ دچار می شود!

 

 

ارسال نظر