کد خبر : 16003

فرمانده انتظامی کنگان:

۳ انبار بزرگ نگهداری کالای قاچاق در کنگان شناسایی شد

۳ انبار بزرگ نگهداری کالای قاچاق در کنگان شناسایی شد

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: در یک عملیات هماهنگ پلیسی سه انبار بزرگ نگهداری کالای قاچاق در شهر کنگان کشف و ۳۲ میلیارد ریال کالای قاچاق توقیف شد.

به گزارش بوشهر 24 به نقل از مهر ،سرهنگ رهام رضایی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی تشدید طرح‌های عملیاتی پلیس شهرستان کنگان به منظور مبارزه با قاچاق کالا و شناسایی قاچاقچیان حرفه‌ای، پلیس از دست‌کاری و جعل اسناد واردات مقادیر زیادی برنج مطلع و تلاش‌های هدفمند خودرا بر کشف این عمل مجرمانه متمرکز کرد.

وی اضافه کرد: در بررسی های بعدی مشخص شد یک شرکت معتبر و بزرگ مواد غذایی بر اساس مجوزی قانونی مقدار ۶۶ کانتینر برنج را وارد و به چهار استان مرکزی کشور انتقال داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان افزود: نماینده این شرکت با دست‌کاری و جعل اسناد و اوراق مجددا اقدام به واردات مقادیری برنج کرده و آن‌را در انبارهای مختلفی نگهداری تا در فرصت مناسب به سایر نقاط کشور منتقل کند.

وی تصریح کرد: در یک عملیات منسجم و با حضور یگان‌هایی از  پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی شهرستان و همکاری پلیس آگاهی استان تعداد سه انبار محل نگهداری برنج‌های قاچاق در شهر کنگان شناسایی، حدود ۷۰۰ تن برنج به ارزش ۳۲ میلیارد ریال کشف شد.

به گفته این مقام انتظامی، در این عملیات یک نفر متهم دستگیر و با قراری معادل ۴۱ میلیارد ریال روانه زندان شد.

 

ارسال نظر