کد خبر : 16007

فرماندهی انتظامی خارگ:

توقیف محموله بزرگ مشروبات الکلی در جزیره خارگ

توقیف محموله بزرگ مشروبات الکلی در جزیره خارگ

فرماندهی انتظامی جزیره خارک از توقیف محموله بزرگ مشروبات الکلی در این جزیره خبر داد.

به گزارش بوشهر 24،علی مبارکی گفت: محموله بزرگ مشروبات الکلی که از مسیر دریایی، جهت توزیع وارد  جزیره خارگ شده بود، کشف گردید.

وی با قدردانی از دایره آگاهی و ماموران انتظامی این جزیره، افزود: این محموله از مسیر دریایی بندرگناوه وارد جزیره شد، که طی یک کار اطلاعات عملیاتی و تعقیب وگریز در سطح جزیره کشف و متوقف شد.

فرماندهی انتظامی جزیره خارک  با بیان این که در این راستا یک فرد غیربومی دستگیر شد، تصریح کرد: این مشروبات در داخل یک کامیون جاسازی شده بود که به همراه، تعداد ۴۶۹ عدد ساندیس مشروبات الکلی و۱۹۵ لیتر مشروبات دست‌ساز، ۸۶۳ عدد انواع نوشیدنی‌های خارجی و۲۰هزار سیگار خارجی نیز کشف شد.

مبارکی با اعلام این که نیروی انتظامی با تمام توان با پدیده شوم قاچاق در هر زمینه‌ای مبارزه می‌کند، عنوان کرد: در اسلام از مشروبات الکلی به عنوان ام‌المفاسد یاد شده و بسیاری از جرائم خشن و خشونت‌های خانوادگی، تصادفات و نابه‌هنجاری‌های اجتماعی ناشی از مصرف مشروبات الکلی است.

وی ادامه داد: استکبار جهانی با اهداف دراز مدت مصرف این مشروبات را در انواع شبکه‌های تلویزیونی خود تبلیغ می‌کند تا با هدف ایجاد بی‌بندو‌باری در جامعه توزیع شود و حتی قیمت آن در محل کارخانه و محل توزیع یکی است که نشان از برنامه استکبار برای از پای در آوردن جامعه اسلامی است.

/*فارس

ارسال نظر