کد خبر : 16011

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته در اولویت سپاه استان بوشهر قرار دارد

رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته در اولویت سپاه استان بوشهر قرار دارد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در سپاه استان بوشهر به عنوان یک اولویت اساسی تدوین و در حال اجراست.

به گزارش بوشهر 24 ،فتح‌الله جمیری بعد از ظهر امروز در نشست با مدیرکل  صداوسیمای مرکز بوشهر اظهار داشت: رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در سپاه استان بوشهر به عنوانی یکی از اولویت‌های اساسی در حال اجراست.

وی افزود: در کنار برنامه‌های محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان بوشهر، در دیگر عرصه‌ها از جمله بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در کنار وظایف ذاتی خود که دفاع از حریم انقلاب اسلامی در عرصه دفاعی است نیز برنامه‌هایی در دست اجرا داریم.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: در استان بوشهر شاهد یک تعامل مناسبی بین صداوسیما و سپاه امام صادق(ع) در عرصه‌های مختلف هستیم که سبب شده اهداف انقلاب اسلامی در سطح این استان به خوبی پیش برود.

جمیری صداوسیما را از مراکز مهم برای افزایش بصیرت و اطلاع‌رسانی مردم ذکر کرد و گفت: در برنامه‌های مختلفی که با عنوان بسیج و سپاه از شبکه استانی صداوسیمای بوشهر پخش و به اطلاع عموم رسانده می‌شود شاهد یک همکاری خوبی از طرف صداوسیمای مرکز بوشهر با سپاه امام صادق(ع) هستیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌روی ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت:  مردم استان بوشهر همگام با سایر هم‌وطنانمان در اقصی نقاط ایران و جهان با حضوری گسترده در انتخابات و مشارکت حداکثری، بار دیگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران که برخواسته از یک مشروعیت مردمی با رهبری عالمی فرزانه است را به جهانیان و علی‌الخصوص دشمنان نظام نشان می‌دهند.

/*فارس

ارسال نظر