کد خبر : 16028

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر:

هر رای در صندوق، گلوله‌ای به سمت دشمن است

هر رای در صندوق، گلوله‌ای به سمت دشمن است

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: هر رای که مردم در صندوق می‌ریزند،گلوله‌ای است که سمت دشمن شلیک می‌شود و می‌تواند توطئه آنها را برای ضربه‌زدن به نظام در درونشان خفه کند.

به گزارش بوشهر 24، حمید خرمدل بعد از ظهر امروز در آیین گرامی‌داشت میلاد باسعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار در خورموج اظهار داشت: بالاترین افتخار و زیبنده‌ترین عنوان برای ما پاسداران این است که روز میلاد امام حسین(ع) روز پاسدار نام‌گذاری شده است.

وی افزود: شریف‌ترین، باغیرت‌ترین، مومن‌ترین و انقلابی‌ترین فرد روزش هم زمان با میلاد امام حسین(ع) و با حساب و کتاب این روز نام گذاشته‌اند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان این که سپاه پاسداران لنگرگاه انقلاب اسلامی است ادامه داد: پاسداران به عنوان  دایه‌دار ایجاد تمدن بزرگ اسلامی به شمار می‌روند و به فرموده مقام معظم رهبری هر جا  اشکال و گیری در هر دستگاهی در کشور به وجود بیاید باید به لنگرگاه سپاه وصل شود تا به سرانجام مقصود برسد.

خرمدل با اشاره به این که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارای جایگاه بسیار رفیعی در افکار عمومی است، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ انقلاب اسلامی است که می‌خواهد با کمک مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی‌موعود(عج) وصل است.

وی افزود: طی طریق‌ کردن در این مسیر مجاهدت، شجاعت و شهادت می‌خواهد و همان‌طور که امام حسین(ع) همه چیز خود را در راه اسلام فدا کرد، همه وجود پاسداران برای این نظام و انقلاب تقدیم می‌کنیم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یادآور شد: با تمام وجود زمینه‌سازان ظهوریم و انقلاب اسلامی ایران طلوع ظهور آقا امام زمان(عج) است که این مقدمه با همراهی پاسداران عزیز و مردم انقلابی ایران اسلامی شدنی است.

وی اضافه کرد: پاسداران رسالت بسیار بزرگ و سنگین بر دوش دارند و باید به این جایگاه و موقعیت بی‌بدیل افتخار کنیم، که این لباس و این موقعیت سپاه عزتی است که خداوند به ما پاسداران عطاء کرده است .

وی بیان کرد:  هر جا در سطح کشور موفقیت شگفت‌انگیزی است بدانید که فرهنگ سپاهی و بسیجی وجود دارد.

خرمدل با اشاره به نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: با افتخار اعلام می‌کنیم که در بنزین خودکفا شده‌ایم و این فعالیت در مجموعه‌ای از سپاه در قرارگاه خاتم الانبیاء شکل گرفته که در بخش‌های پتروشیمی، نفت، گاز، سد، سیلو، راه، تونل و هر جایی که نیاز به اقصتاد مقاومتی بوده سپاه برای کشور جانفشانی کرده است.

وی ادامه داد: بزرگترین حماسه فرهنگی در کل عالم راهیان نور است و در سه سال گذشته نزدیک به 700 هزار نفر به راهیان نور اعزام کرده‌ایم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: سپاه در ساخت مسکن محرومین نقش مهمی دارد و 800 جهیزیه توسط سپاه به خانواده های مستمند تحت پوشش نهادهای حمایتی تقدیم شده است که در کل معتقدیم سپاه یک برکت بی بدیل است که خداوند به این نظام و مردم ارزانی داشته است.

خرمدل از صبر، استقامت، پایمردی و بردباری خانواده‌های پاسداران تقدیر کرد و بیان داشت: همسران و فرزندان پاسداران افتخار کنند که همسر و پدران آنها ملبث به لباس مقدس پاسداری است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سپاهی که روزی یک اسلحه معمولی داشت توانست با همراهای مردم و سایر نیروهای نظامی و انتظامی به گونه‌ای از این انقلاب حراست کند که امروز تمام عالم در سوریه، عراق، یمن، بحرین، افغانستان و پاکستان گرد هم آمده‌اند تا بتوانند خدشه‌ ای روی این انقلاب وارد کنند.

خرمدل حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای را مهم ارزیابی کرد و تاکید کرد: انتخابات بزرگترین آزمون در سال جاری است و وظیفه و اولویت هر پاسدار و خانواده سپاهی است که مردم را جهت حضور پرشور در انتخابات دعوت کنند.

وی افزود: هر رای که مردم در صندوق می‌ریزند،گلوله‌ای است که سمت دشمن شلیک می‌شود و می‌تواند توطئه آنها را برای ضربه‌زدن به نظام در درونشان خفه کند.

/*فارس

ارسال نظر