کد خبر : 16062

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع):

انتخابات بستری برای تشکیل دولتی ضدفساد در تراز دهه‌ی چهارم انقلاب است

 انتخابات بستری برای تشکیل دولتی ضدفساد در تراز دهه‌ی چهارم انقلاب است

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: انتخابات پیش‌رو، بستر وحدتی دیگر برای تلاش همگانی در حضور حداکثری و همچنین بصیرت‌بخشی برای تشکیل دولتی کارامد و ضدفساد در تراز دهه‌ی چهارم انقلاب است.

به گزارش بوشهر 24 به نقل از فارس، محمد رضایی بعد از ظهر امروز در نشست با فرهنگیان بسیجی شهرستان دشتستان در برازجان اظهار داشت: معلم نماد بارش زلال اندیشه‌های مطهر است که در عمق جان پرورش یافتگان مکتبش ریشه می‌زند.

وی افزود: این اندیشه‌ها، سازنده‌ی جامعه ی فردای ملتی می شود که می‌تواند قله‌های دانش را  فتح و زمینه‌ساز توسعه و عمران و آبادی آن مملکت گردد.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: معلمی در واقع شریان اصلی روح زندگی در جامعه است که با ارائه آموزش سبک زندگی و علم، کالبد یک جامعه را برای داشتن فردایی بهتر می‌سازد.

وی با اشاره به شرایط موجود جامعه، عنوان کرد: روشن‌گری و عمق‌بخشی بصیرتی در جامعه وظیفه همه‌ی معلمان، هادیان و مربیان است زیرا در هجمه‌ی شدید امواج اختاپوسی رسانه‌ای غربی، باید صدای رسای حقیقت و آزادگی را تبیین کرد تا سیاهی بر جامعه مستولی نشود.

وی ادامه داد: امروز در غرب، جریان اشرافی مدرن صهیونیستی بر کل امور جامعه حاکم است و تلاش می‌کند با تاثیر در کشور ما و با حاکم‌کردن طبقه‌ی اشرافی عافیت طلب، عملا ملت را به سوی دوطبقه ی ارباب و رعیتی پیش ببرد.

رضایی بیان کرد: این در واقع برخلاف اصول اسلام، قرآن، امام و انقلاب است و می‌طلبد در این عرصه مبارزه جدی با جریان محدود اشرافی خودشیفته صورت پذیرد تا باور توانستن ملت را از آنها نگیرند و روحیه ی وابستگی و نتوانستن را در دل جامعه رواج ندهند.

 معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تاکید کرد: انتخابات پیش‌رو، بستر وحدتی دیگر برای تلاش همگانی در حضور حداکثری و همچنین بصیرت‌بخشی برای تشکیل دولتی کارامد و ضدفساد در تراز دهه ی چهارم انقلاب است.

 

ارسال نظر