کد خبر : 16065

رئیس کمیته کونگ‌فو توآ در بوشهر:

تیم ملی کونگ‌فو توآ به مسابقات جهانی گرجستان اعزام می‌شود

 تیم ملی کونگ‌فو توآ به مسابقات جهانی گرجستان اعزام می‌شود

رئیس سبک کمیته کونگ‌فو توآ گفت: تیم ملی کونگ فو توآ به مسابقات جهانی گرجستان اعزام می‌شود که از استان بوشهر مربی و ورزشکاران در این رقابت‌ها نماینده دارد

به گزارش بوشهر 24،موسی یحیایی ظهر امروز در مجمع سالیانه و عمومی هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان بوشهر با بیان اینکه کونگ‌فو توآ یک هنر رزمی ایرانی است اظهار داشت: ورزشکاران در این رشته و سبک ورزشی دارای جایگاه ویژه‌ای در مسابقات بین‌المللی و آسیایی است.

رئیس سبک کمیته توآ کشور ، جایگاه ورزشکاران استان بوشهر را بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: استان بوشهر با حضور بیش از 2 هزار ورزشکار سازمان یافته در بین 70 هزار ورزشکار سازمان یاقته در این سبک یکی از  سبک‌های فعال و مدال آور در کشور است.

 یحیایی از اعزام  تیم ملی کونگ‌فو توآ به مسابقات جهانی گرجستان  خبرداد و افزود: قرار است تیرماه امسال تیم ملی کونگ فو توآ مسابقات جهانی گرجستان اعزام شود که از استان بوشهر مربی و ورزشکاران در این رقابت ها نماینده دارد.

 معاون توسعه و امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: کونگ فو یکی از سه هیئت برتر استان بوشهر در سطح کشور است و اداره کل ورزش و جوانان در این زمینه از قهرمانان این رشته و سایر رشته‌ها حمایت کرده است.

موسی کشتکار افزود: انتظار می‌رود رئیس فدراسیون شخصا در مجامع هیئت‌های استانی حضور یابند و از نزدیک مشکلات هیئت را بررسی کنند.

 وی تاکید کرد: هیئتی موفق است که با سیاست‌های اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون گام بردارد.

/*تسنیم

ارسال نظر