کد خبر : 16083

مدیر حج و زیارت استان بوشهر:

یک‌هزار نفر از استان بوشهر به حج تمتع اعزام می‌شوند

 یک‌هزار نفر از استان بوشهر به حج تمتع اعزام می‌شوند

مدیر حج و زیارت بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال یک‌هزار نفر از استان در قالب هفت کاروان به حج تمتع اعزام می‌شوند.

بوشهر24:عبدالرسول رنجبر ظهر امروز در نشست بررسی وضعیت کاروان‌های زیارتی استان بوشهر از آغاز ثبت نام زائران حج تمتع در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: متقاضیان حج تمتع که ثبت نام اولیه انجام داده‌اند از فردا 24 اردیبهشت به مدت 5 روز برای نام‌نویسی به کاروان‌های تعیین شده در سراسر استان بوشهر مراجعه کنند.

وی، همراه داشتن اصل و کپی فیش 10 میلیون تومانی واریزی به بانک ملی را یک ضرورت دانست و افزود: این افراد باید اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی و دو قطعه عکس 4×6  همراه داشته باشند.

رنجبر با تاکید بر اعتبار داشتن گذرنامه زائران خانه خدا گفت: گذرنامه متقاضیان باید حتما تا تاریخ 5 اسفند 1396 اعتبار داشته باشد، در غیر این‌صورت نسبت به تمدید اعتبار گذرنامه اقدام شود.

مدیر حج و زیارت استان بوشهر از اعزام یک‌هزار نفر از استان بوشهر به حج تمتع خبرداد و خاطر نشان کرد: امسال یک‌هزار نفر از این استان در قالب  هفت کاروان به حج تمتع اعزام می‌شوند.

رنجبر افزود:  از این تعداد یک کاروان مربوط به زائران بوشهری، یک کاروان مربوط به زائران دشتستانی، یک کاروان مربوط به زائران گناو‌ه‌ای و دیلمی، یک کاروان مربوط به زائران دشتی و تنگستان، یک کاروان مربوط به زائران شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم و یک کاروان نیز مربوط به زائران اهل سنت است.

وی با اشاره به اینکه تعداد ثبت نام کنندگان هنوز به اندازه ظرفیت کاروان‌ها نرسیده است تصریح کرد: ودیعه‌گذاران حج تمتع که تا تاریخ 30 آبان 1385 در بانک ملی ثبت نام کرده‌اند می‌توانند از تاریخ 30 اردیبهشت برای تکمیل ثبت نام و پرداخت علی‌الحساب به شعب این بانک در سراسر استان مراجعه کنند تا مقدمات اعزام آنها به حج تمتع فراهم شود.

/*تسنیم

ارسال نظر