کد خبر : 16084

رئیس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی در بوشهر خبر داد

سفر حجت‌الاسلام رئیسی به استان بوشهر/ پیام‌های گسترده مردم برای استقبال

سفر حجت‌الاسلام رئیسی به استان بوشهر/ پیام‌های گسترده مردم برای استقبال

رئیس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی در استان بوشهر گفت: حجت الاسلام رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری برای دیدار با مردم استان بوشهر روز سه‌شنبه وارد این استان می‌شود .

سید محمدصادق هاشمی گفت: با پایان یافتن آخرین جلسه جمعه شب گذشته کاندیداهای ریاست جمهوری، شاهد حجم بی‌سابقه‌ حمایت  از حجت‌الاسلام رئیسی از سراسر استان بوشهر هستیم که نشان می‌دهد منطق و ادبیات این کاندیدای ریاست جمهوری برای اعلام برنامه‌های دولت کار و کرامت تا چه میزان در دل و جان مردم استان بوشهر نفوذ کرده است.

وی اضافه کرد: اگر گذری کوتاه به شبکه‌های مجازی در سطح استان بوشهر انداخته شود مشخصا حضور افرادی که در حال تبلیغ و اطلاع رسانی از فعالیت ها و سخنرانی‌های حجت‌الاسلام رئیسی هستند کاملا معنادار احساس می‌شود.

رئیس ستاد مرکزی انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان بوشهر بیان کرد: این نوع  اقبال مردم به این کاندیدای ریاست جمهوری نشان می‌دهد که مردم استان بوشهر با درایت ، به دنبال سهیم بودن در مسوولیتی هستند که حجت‌السلام رئیسی  را لایق قرار گرفتن در آن می‌دانند .

وی ادامه داد: مردم در این روزها و در حالی که از شدت فشارهای اقتصادی و بیکاری به دنبال انتخاب یک فرد برای اصلاح امور هستند، به گزینه رئیسی رسیده که در تمام طول مناظرات با احترامی که برای همه مردم ایران قائل بود صرفا مطالبات قشرهای مختلف جامعه از جمله جوانان، زنان، کارگان، معلمین ، دانشگاهیان، کارمندان، افراد بازنشسته‌ و کشاورزان را دنبال و برای اجرای آنها اعلام برنامه می‌کرد.

هاشمی با اعلام این که هیچ کس به جزء ائمه و معصومین مصون از خطا نیستند، اظهار داشت: با وجود این که در طی مناظرات، مردم مشاهده کردند که عده‌ای بساط بداخلاقی پهن کرد‌ه تا با ترور شخصیت افراد در جامعه چند صباحی دیگر هم بر مسند قدرت قرار گیرند اما حجت‌السلام رئیسی که سوابق متعددی در قوه قضایی دارد به هیچ عنوان وارد این نوع فضاها نشد و سعی کرد فقط از درد و رنج و  مشکلات مردم و برنامه‌های دولتش در چهار سال آینده سخن بگوید.

وی ادامه داد: تا پایان این هفته، تبلیغات انتخاباتی به پایان می‌رسد و به زودی تکلیف این انتخابات نیز مشخص می‌شود اما حجت‌الاسلام ‌رئیسی به گونه‌ای طی سخنرانی‌های مختلف در نقاط مختلف کشور و برنامه‌های تلویزیونی از جمله مناظرات سخن گفت که خود را پایبند اجرای آن در صورت کسب اعتماد مردم می‌داند.

رئیس ستاد مرکزی انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان بوشهر یادآور شد: از روزی که ستادهای حجت‌الاسلام رئیسی در 37 شهر و 350 روستای استان بوشهر فعالیت خود را آغاز کرده به کرات به آنها گفته‌ایم که هیچ‌گونه تحرکی که سبب خدشه‌دار شدن چهره روحانیت و ستادهای دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری شود انجام ندهند و فقط با احترام و توجه به اصل کرامت به مردم، سعی کنند برنامه‌ها و چشم‌اندازهای حجت الاسلام رئیسی برای اداره کشور را بیان کنند.

وی با اشاره به این که استان بوشهر آماده استقبال از حجت‌الاسلام رئیسی است، عنوان کرد: پس از جابجایی سفر هفته گذشته حجت‌الاسلام رئیسی در استان‌های اصفهان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر، این کاندیدای ریاست جمهوری روز سه شنبه این هفته  وارد استان بوشهر می‌شود تا در ساعت 9 بامداد با مردم این استان در مصلی نماز جمعه دیدار کند.

 

ارسال نظر