کد خبر : 16087

سرپرست پلیس فتای استان بوشهر:

روزانه ۵ هزار کانال و سایت‌ اینترنتی از سوی پلیس فتای بوشهر رصد می‌شود

 روزانه ۵ هزار کانال و سایت‌ اینترنتی از سوی پلیس فتای بوشهر رصد می‌شود

سرپرست پلیس فتای استان بوشهر گفت: برای جلوگیری از تخلفات انتخاباتی روزانه ۵ هزار کانال و سایت‌ خبری اینترنتی از سوی پلیس فتای بوشهر رصد می‌شود.

به گزارش بوشهر 24،مهدی قاسمی ظهر امروز در نشست شورای ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی استان بوشهر  با بیان اینکه تیم‌های پلیس فتای استان بوشهر فعالیت شبانه‌روزی در این عرصه دارند اظهار داشت: پلیس فتا نقش مهمی در کاهش جرائم انتخاباتی در فضای مجازی و اینترنتی دارد که در این راستا تیم‌های تخصصی رصد شبانه‌روزی دارند.

وی با بیان اینکه مشارکت و تعامل جدی مردم با پلیس فتا سبب کاهش تخلفات درفضای مجازی می‌شود افزود: بیشترین  تخلفات فضاهای مجازی مربوط  شبکه‌های اجتماعی، سایبری و سایت‌های اینترنتی شامل تلگرام‌ها، شبکه‌ها و سایت‌های محلی  است

سرپرست پلیس فتای استان بوشهر با بیان اینکه این پلیس دارای قدرت کشف بالا  تخلفات سایبری است افزود: تامین امنیت در فضای مجازی به عنوان یک عامل مهم همواره در دستور کار پلیس فتا قرار دارد که در این راستا تیم‌های تخصصی تمام شبکه‌های اجتماعی اینترنتی استان بوشهر  را مورد رصد قرار می‌دهند.

قاسمی شناسایی و کشف جرائم در فضاهای مجازی و سایبری را در اولویت برنامه‌های پلیس فتا دانست و تاکید کرد: برای جلوگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی در فضاهای مجازی ، پلیس فتای استان بوشهر به طور شبانه‌روزی تمام موضوعات را رصد و پیگیری می‌کند.

وی با اشاره به اینکه روزانه تمامی کانال و سایت‌های اینترنتی از سوی پلیس فتای بوشهر رصد می‌شود گفت: برای جلوگیری از تخلفات انتخاباتی روزانه 5 هزار کانال و سایت‌های خبری اینترنتی از سوی پلیس فتای بوشهر رصد می‌شود.

قاسمی، تخریب نامزدهای انتخابات، ایجاد شایعه، توهین به کاندیداها، پخش کلیپ‌های توهین‌آمیز و سوءاستفاده از فضای مجازی در عرصه تبلیغات انتخابات را از جمله تخلفات در این حوزه دانست و تاکید کرد:  پلیس  فتای بوشهر اقدامات لازم برای پیشگیری از تخلفات انتخاباتی و برخورد با متخلفان در فضای مجازی با جدیت انجام داده است.

/*تسنیم

ارسال نظر