کد خبر : 16159

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی‌جم:

تیم فوتبال پارس جنوبی جم برای آمادگی بیشتر به اوکراین می‌رود

تیم فوتبال پارس جنوبی جم برای آمادگی بیشتر به اوکراین می‌رود

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی‌جم گفت: در جهت آمادگی بیشتر به دنبال برگزاری یک اردو در اوکراین هستیم تا بتوانیم با آمادگی بیشتر در مسابقات فصل جدید لیگ برتر فوتبال شرکت کنیم.

به گزارش بوشهر24 ،بهرام رضائیان  گفت : استان بوشهر دارای هویتی درخشان در عرصه ورزش فوتبال بوده و به دنبال احیاء این هویت تلاش می‌کنیم.

وی افزود: استعدادهای ناب فوتبالی در استان بوشهر اگر فرصت ظهور داشته باشند بازیکنانی را به کشور معرفی می‌کنند که می تواند نه تنها در باشگاه‌ها بلکه در سطوح مختلف تیم ملی فوتبال کشور نیز افتخارآفرینی کنند.

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی‌جم تصریح کرد: تمام تلاش مدیران و دست‌اندرکاران این باشگاه این است که شروع خوبی در لیگ برتر فوتبال در فصل جدید داشته باشیم و در این راه سعی می‌شود که از بازیکنانی که بتوانند اهداف باشگاه را برای سال اول ورود به سطح اول فوتبال کشور محقق کنند، استفاده شود.

وی ادامه داد: در این مسیر توجه به استعدادهای ناب فوتبال استان بوشهر فراموش نشده، و به زودی کار تست‌گیری از این بازیکنان زیر نظر تارتار سرمربی تیم آغاز می‌شود.

 رضائیان یادآور شد: تمرینات تیم پارس جنوبی جم از روز 20 خرداد در تهران آغاز می‌شود و در صورتی که مشکل خاصی پیش نیاید و ویزاهای بازیکنان نیز آماده شود این تیم برای برگزاری یک دوره اردوی کوتاه مدت به اوکراین سفر می‌کند.

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی‌جم عنوان کرد: به صلاحدید سرمربی تیم، بازیکنان مورد نظر در پست‌های مورد نیاز به زودی جذب می‌شوند تا بتوانیم تیم پرقدرتی را روانه لیگ برتر فوتبال کشور بکنیم.

/*فارس

ارسال نظر