کد خبر : 16163

فرمانده سپاه امام رضا(ع) دشتی:

معرفی شخصیت امام(ره) به نسل های آینده ضروری است

 معرفی شخصیت امام(ره) به نسل های آینده ضروری است

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: معرفی شخصیت و انتقال آثار حضرت امام(ره) به نسل های آینده امری ضروری است.

به گزارش بوشهر24 به نقل از فارس،علی غضنفری امروز در جلسه هماهنگی سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) که اظهار داشت: امام خمینی(ره) تحولی بزرگ در جهان بشریت به نفع اسلام ایجاد کرد که سبب شد نه تنها مسلمانان که آزادگان دنیا نیز بیدار شوند.

وی افزود: یکی از نیازهای اساسی نسل های امروز در زمینه شناخت از انقلاب و اهداف آن این است که پروژه انحراف از مسیر انقلاب که یک سناریوی تعریف شده  و ساماندهی شده است جلوگیری شود.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی تصریح کرد:  همه ما موظف هستیم با بیان تبیین آرمان‌‌های امام و دستاوردهای نظام برای نسل جوان و نوجوان ، سیر شکل‌گیری نظام اسلامی، انقلاب اسلامی و عظمت این نظام را اطلاع‌رسانی کنیم.

غضنفری یادآورشد: انقلاب اسلامی ایران حادثه بزرگ قرن بیستم به شمار می‌رود که علاوه بر تحول بنیادین در داخل دستاوردهای بزرگ جهانی در پی داشته است.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) با ایام ماه مبارک رمضان مقارن شده، باید برنامه‌ها با کیفیت برگزار و نسل‌های جوان و نوجوان را با آرمان‌های امام(ره) بیشتر آشنا کنیم.

غضنفری با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌‌تر مراسم ارتحال امام خمینی(ره)، معرفی شخصیت و انتقال آثار حضرت امام(ره) به نسل های آینده را امری ضروری دانست و گفت: عزت مسلمانان در سایه وحدت، اتحاد و هم دلی به دست می‌آید.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی یادآور شد: تنها استکبار جهانی است که از اختلاف در جهان اسلامی بهره می‌برد و مسلمانان هوشیار باشند و فریب توطئه‌های استکبار نخورند.

غضنفری گفت: مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از ساعت 18 روز 14 خرداد ماه در مسجد امام رضا(ع) شهر خورموج برگزار می شود.

 

ارسال نظر