کد خبر : 16173

فرمانده انتظامی گناوه خبر داد؛

کشف ۱۵ فقره سرقت طلاجات منزل و دستگیری سارق در گناوه

کشف ۱۵ فقره سرقت طلاجات منزل و دستگیری سارق در گناوه

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از کشف ۱۵ فقره سرقت طلاجات منزل و دستگیری سارق خبر داد.

به گزارش بوشهر24،سرهنگ داریوش مردانی  در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی در راستای اجرای طرح شناسایی سارقان سرقت‌های زنجیره‌ای منازل و طلاجات طی یک ماه گذشته اقدام به تحقیقات میدانی با گشت‌های نامحسوس و کنترل افراد مشکوک در محله های حساس کردند.

وی گفت: ماموران حین گشت زنی به فردی ناشناس که با خودرو سمند در محله بسیجیان تردد داشت مشکوک شده و پس از هماهنگی با مرجع قضایی او را دستگیر و مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه اظهار داشت: در بازرسی از خودرو این شخص مقادیری طلاجات از دریچه کولر کشف و برای بررسی و تحقیقات بیشتر متهم در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی بیان داشت: متهم «م . ش» ۳۴ ساله اهل و ساکن یکی از استان‌های همجوار در اعترافات خود اظهار داشت: به صورت انفرادی اقدام به سرقت در سطح شهر گناوه می‌کرد و شب قبل از دستگیری از منزلی در محله مال خلیفه‌ای مقادیری طلاجات سرقت کرده است.  

این مقام مسئول تصریح کرد: سارق ابتدا منازل خالی از سکنه را شناسایی کرده سپس در ساعات کم تردد وارد منزل شده و اقدام به سرقت وسایل با ارزش از قبیل طلاجات می‌کرد.

وی افزود: پس تکمیل تحقیقات وسایل و طلاجات کشف شده به مالباختگان عودت شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

/*مهر

ارسال نظر