کد خبر : 16233

رئیس کمیته امداد بوشهر:

سبد کالای حمایتی خیران بوشهری بین مددجویان کمیته امداد توزیع شد‌

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر گفت: در راستای رسیدگی به مددجویان این نهاد، سبد کالای حمایتی خیران بوشهری بین مددجویان کمیته امداد توزیع شد.

به گزارش بوشهر 24،احمد محمدنیا ظهر امروز در بررسی وضعیت مددجویان روستایی کمیته امداد شهرستان بوشهر با تاکید بر نقش مهم خیران در رسیدگی به نیازمندان اظهار داشت: خیران و نیکوکاران در رسیدگی به مستمندان نقش مهمی ایفاء می‌کنند که اوج این رسیدگی در ماه مبارک رمضان متبلور می‌شود.

وی با قدردانی از توجه خیران در تامین نیازمندی‌های مددجویان افزود: در راستای توجه به تامین معیشت مددجویان کمیته امداد طرح‌های مهمی در طول  سال اجرایی می‌شود که تامین مایحتاج این عزیزان در ماه مبارک رمضان به صورت ویژه مورد توجه قرار دارد.

رئیس کمیته امداد بوشهر با اشاره به  مشارکت خیران در توزیع 400 سبد کالا در ماه مبارک رمضان در شهرستان بوشهر خاطر نشان کرد: الحمدالله با کمک خیران و نیکوکاران در شب‌های ماه مبارک رمضان 400 سبد کالا بین مددجویان بوشهری تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.

محمدنیا با اشاره به توزیع 5 نوع کالا بین مددجویان افزود: سبد کالا شامل گوشت، برنج، روغن، ماکارونی، قند و شکر بوده که مبلغی افزون بر 602 میلیون ریال صرف شده است.

وی از اجرای طرح‌های مفتاح الجنه، اکرام و ایتام و فرزندان محسنین وهمیان مولا در ماه رمضان خبرداد و افزود: در ماه مبارک رمضان علاوه بر توزیع سبد غذایی بین مددجویان طرح‌هایی همچون مفتاح الجنه، اکرام و ایتام و فرزندان محسنین، همیان مولا  اجراء می‌شود که به صورت پررنگ در ماه مبارک رمضان با حضور خیران انجام می‌گیرد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بوشهر بیان کرد: نیکوکاران در طرح مفتاح الجنه به همراه اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی به نیازمندان با این خانواده‌های مددجو در محل سکونت شان دیدار می‌کنند.

محمدنیا با بیان اینکه  حامیان و خیران همواره یاری رسان و همراه کمیته امداد برای برطرف کردن مشکلات مددجویان در زمینه‌های مختلف هستند، خاطر نشان کرد: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود رابه شماره حساب 0110823292006 نزد بانک ملی واریز کنند.

/*تسنیم

ارسال نظر