کد خبر : 16238

فرمانده پاسگاه مرزی دریایی خارگ خبر داد

کشف محموله قاچاق به ارزش ده میلیارد ریال در جزیره خارک

کشف محموله قاچاق به ارزش ده میلیارد ریال در جزیره خارک

فرمانده پاسگاه مرزی دریایی خارگ گفت: در طی یک عملیات، ماموران مرزبانی جزیره خارک موفق شدند بیش از هزار کیلوگرم پودر نیروزا، تعداد فراوانی قرص و کپسول نیروزا و ریسیور کشف و ضبط کنند که ارزش تقریبی این محموله مکشوفه ، ده میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش بوشهر 24 ،ابوذر امیدی گفت: در پی اخبار واصله و رصدهای اطلاعاتی یگان مرزبانی جزیره خارک، توقف چند فروند قایق حامل کالای قاچاق و ممنوعه از نوع پودر نیروزا و ریسیور در چند مایلی شمال جزیره خارک در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا اکیپ گشت دریایی این یگان به محل اعزام، شناوران شناسایی و در یک کار عملیاتی سریع و به موقع همراه با تعقیب و گریز در دریا، شناوران حامل کالاهای قاچاق را متوقف کنند.

فرمانده پاسگاه مرزی دریایی خارگ تصریح کرد: در این راستا بیش از هزار کیلوگرم پودر نیروزا، تعداد فراوانی قرص و کپسول نیروزا و ریسیور کشف و ضبط گردید، که ارزش تقریبی این محموله مکشوفه ، ده میلیارد ریال برآورد شده است.

وی ادامه داد: مرزبانی با تمام توان با پدیده شوم قاچاق در هر زمینه‌ای مبارزه می‌کند و آمادگی دریافت هر گونه اخبار و اطلاعاتی را در این خصوص دارد.

/*فارس

ارسال نظر