کد خبر : 16240

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم:

خبری از لغو محرومیت بازی خانگی پارس‌جنوبی‌جم دریافت نکرده‌ایم

خبری از لغو محرومیت بازی خانگی پارس‌جنوبی‌جم دریافت نکرده‌ایم

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم گفت: با وجود این که رسانه‌ها از لغو اولین دیدار خانگی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خبر می‌دهند اما تاکنون رسما در این زمینه با ما مکاتبه نشده است.

به گزارش بوشهر24،محمد اسدی گفت: با تمام توان سعی می‌کنیم که زمینه برگزاری دیدارهای تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم را در این شهرستان فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: یکی از افتخارات شهرستان جم این است که امسال دارای یک تیم در لیگ برتر فوتبال کشور شده که می‌تواند در توسعه فوتبال در این شهرستان نقش موثری ایفاء کند.

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم یادآور شد: رسانه‌ها از هفته گذشته بر روی محرومیت تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم برای لغو حضور تماشاگران این تیم در اولین دیدار خانگی در سری جدید لیگ برتر فوتبال کشور تمرکز کرده‌اند که تاکنون به شکل رسمی مکاتبه‌ای در این زمینه از طرف کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با هیات فوتبال استان بوشهر و شهرستان جم نشده است.

وی ادامه داد: مادامی که مکاتبه‌ای در این زمینه به هیات فوتبال شهرستان جم نشود، این حق برای تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم محفوظ است که در اولین دیدار خانگی پذیرایی تعداد گسترده‌‌ای از هواداران خونگرمش باشد.

/*فارس

ارسال نظر