کد خبر : 16242

با حضور نماینده باشگاه استقلال تهران در بوشهر

بازیکن ملی‌پوش ایرانجوان بوشهر در یک قدمی پیوستن به استقلال تهران قرار گرفت

بازیکن ملی‌پوش ایرانجوان بوشهر در یک قدمی پیوستن به استقلال تهران قرار گرفت

با حضور نماینده باشگاه استقلال تهران در بوشهر، مهدی قائدی بازیکن ملی‌پوش تیم ایرانجوان بوشهر در یک قدمی پیوستن به استقلال تهران قرار گرفت.

به گزارش بوشهر 24 ،نماینده باشگاه استقلال تهران روز جمعه به بوشهر سفر کرد تا در دیدار با مسوولان باشگاه ایرانجوان بوشهر، زمینه انتقال مهدی قائدی بازیکن ملی‌پوش تیم ملی جوانان ایران را از باشگاه ایرانجوان بوشهر به استقلال تهران فراهم سازد.

بر اساس این گزارش، اگر چه تصاویر منتشر شده در فضای مجازی حاکی از پذیرش درخواست باشگاه ایرانجوان بوشهر با این پیشنهاد رسمی باشگاه استقلال تهران است و حتی بر اساس آن چه در فضای مجازی منتشر شده توافق‌نامه خواهرخواندگی بین این دو باشگاه در زمینه نقل و انتقال بازیکن و اردوهای داخلی و خارجی نیز منعقد شده، اما رقم دقیق این نقل و انتقال مشخص نشده است.

به هر ترتیب پندار توفیقی عضو هیات مدیره و نماینده باشگاه استقلال تهران، در بوشهر موفق به جلب رضایت مسوولان باشگاه ایرانجوان بوشهر برای به خدمت گرفتن مهدی قائدی ستاره فصل گذشته لیک دسته اول فوتبال کشور شد و به زودی قرارداد این بازیکن که گفته می‌شود به مدت سه سال است رسما ثبت می‌شود.

پیش از این در محافل ورزشی از علاقمندی تیم‌های پرسپولیس تهران، گسترش فولاد تبریز، پارس‌جنوبی‌جم، صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان  برای جذب این بازیکن خبرهایی منتشر شده بود که با توجه به نهایی شدن مراحل انتقال قائدی به باشگاه استقلال، از هم اکنون باید بازیکن ملی پوش ایرانجوان بوشهر را یک استقلالی دانست.

/*فارس

ارسال نظر