کد خبر : 16289

فرماندار دشتی:

۲۱۸ پروژه عمرانی در شهرستان دشتی اجرا شد

 ۲۱۸ پروژه عمرانی در شهرستان دشتی اجرا شد

فرماندار دشتی گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های شهرستان دشتی است که در این حوزه از ۲۶۵ پروژه عمرانی تاکنون ۲۱۸ مورد آن تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش بوشهر24،غلامرضا مهرجو  ظهر دیروز در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با بیان اینکه روند اجرایی پروژه‌های عمرانی در دشتی تسریع یافته است اظهار داشت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت برنامه‌های شهرستان دشتی است که در این زمینه پروژه‌های تامین آب در اولویت است.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات سال قبل خاطر نشان کرد: 50 میلیارد و 300 میلیون تومان سال قبل برای اجرای طرح‌های عمرانی مصوب شد که  بخشی از آن تخصیص یافت.

فرماندار دشتی با بیان اینکه عدم تخصیص اعتبارات روندی در کندی طرح‌های عمرانی نداشت افزود: سیل اسفندماه سال گذشته و فروردین امسال خساراتی به زیرساخت‌ها و ابنیه‌های فنی و مهندسی وارد کرد که برای بازسازی نیاز به اعتبارات لازم دارد.

مهرجو از اجرای 218 پروژه عمرانی در دشتی خبرداد و تصریح کرد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های شهرستان دشتی است که در این حوزه از 265 پروژه عمرانی تاکنون 218 مورد آن تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

وی به مسائل و مشکلات شهرستان دشتی اشاره و  تاکید کرد: با توجه به مشکلات تامین منابع آب اولویت نخست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دشتی امسال به این موضوع اختصاص دارد.

مهرجو تکمیل راه‌های مواصلاتی و خسارت دیده ناشی از سیل اخیر و اجرای طرح‌های آبخیزداری را از دیگر اولویت‌های توزیع اعتبارات امسال عنوان کرد.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان تامین اعتبار می‌شود، خاطرنشان کرد: طی مدت چهار سال گذشته پروژه‌های نیمه تمام زیادی در سطح شهرستان تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

/*تسنیم

ارسال نظر