کد خبر : 16293

استاندار بوشهر:

بزرگ‌ترین پیست قایقرانی کشور در بوشهر ساخته می‌شود

 بزرگ‌ترین پیست قایقرانی کشور در بوشهر ساخته می‌شود

استاندار بوشهر گفت: بزرگ‌ترین پیست قایقرانی کشور به طول ۲۵۰۰ متر با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دهکده گردشگری دریایی بوشهر ساخته می‌شود.

به گزارش بوشهر24،مصطفی سالاری ظهر دیروز در نشست با مسئولان ورزش و جوانان استان بوشهر و  ورزشکاران بوشهری با قدردانی از تلاش فوتبالیست‌های بوشهری در تیم ملی اظهار داشت: گل زیبا و ماندگار مهدی طارمی بازیکنان ملی پوش بوشهری در دیدار مقابل ازبکستان، سال‌ها در خاطر مردم باقی  می‌ماند.

وی ظرفیت و استعداد ورزشکاران استان بوشهر در عرصه‌های مختلف ورزشی قابل توجه دانست و تصریح کرد: جوانان استان بوشهر در  رشته‌های مختلف ورزشی دارای استعدادهای خوبی  هستند و بارها شاهد افتخارآفرینی آنها در عرصه‌های مختلف ورزشی بوده‌ایم.

استاندار بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهرها و روستاهای استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای بهره‌‌مندی جوانان و نوجوانان از امکانات ورزشی، زیر ساخت‌های لازم در شهرها و روستاها افزایش یافته که امسال این مهم مورد توجه قرار دارد.

سالاری از ساخت بزرگ‌ترین پیست قایقرانی کشور در بوشهر خبرداد و گفت:  بزرگ‌ترین پیست قایقرانی کشور به طول 2500متر با 200 میلیارد ریال اعتبار در دهکده گردشگری دریایی بوشهر ساخته می‌شود.

وی بیان کرد: حمایت از ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی در رشته‌های مختلف از اولویت‌های استان بوشهر است.

/*تسنیم

ارسال نظر