کد خبر : 16295

رئیس بیمارستان کنگان:

ژنراتور بیمارستان کنگان به‌زودی وارد مدار می‌شود

ژنراتور بیمارستان کنگان به‌زودی وارد مدار می‌شود

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: دیزل ژنراتور بیمارستان کنگان به‌زودی وارد مدار می‌شود.

به گزارش بوشهر24،حسن حیدری بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه راه‌اندازی دیزل ژنراتور اهدایی منطقه ویژه پارس اظهار داشت: بیمارستان به‌ویژه بخش الحاقی چند مدت پیش افتتاح شده است ولی به‌علت عدم وجود دیزل ژنراتورهای مناسب فقط بخشی از ساختمان الحاقی مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: اکنون با راه‌اندازی این دیزل ژنراتور، توان بهره‌برداری از تمام بخش‌های ساختمان الحاقی خواهیم داشت و بخش‌های آی‌سی‌یو و داخلی که نیاز به برق‌های اضطراری و مناسب داشتند نیز اکنون شرایط مطلوبی پیدا کرده‌اند.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان با تقدیر از مجموعه نفت، مدیر عامل منطقه ویژه پارس و همکاران وی، خاطرنشان کرد: ما در این یکسال، شاهد کمک‌های بسیار خوب سازمان منطقه ویژه پارس به بیمارستان امام خمینی کنگان بودیم که به راه‌اندازی بخش الحاقی(بخش اورژانس، بخش بستری، داخلی و آی‌سی‌یو) و هتلینگ و ام آر ای بیمارستان کمک شایانی کرد.

وی گفت: سازمان منطقه ویژه پارس با مدیریت خوب جناب آقای مهندس یوسفی کمک‌های خوبی نظیر فراهم آوردن پرواز رایگان برای پزشکان متخصص بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان انجام داده است.

حیدری ادامه داد: این عمل، نوعی ارزش‌گذاری و کرامت‌دهی به پزشک هایمان است و قطعا این امتیازی است که بیمارستان کنگان در جذب نیروی متخصص به دست آورده است و  امید می‌رود با عنایت و کمک‌های بیش از پیش ایشان سازمان منطقه ویژه پارس، افق خوبی را برای آینده بیمارستان ترسیم کنیم.

وی افزود: در روزهای گذشته یک دستگاه دیزل ژنراتور و دو دستگاه سردخانه که مجموعا دارای ارزش دو میلیارد تومان است از طرف سازمان منطقه ویژه پارس به بیمارستان کنگان تحویل داده شد و همکاری‌ها تا راه‌اندازی دیزل ژنراتور، همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان ضمن اشاره به افزایش جمعیتی(یک میلیون نفر) که طی یک سال اخیر شاهد آن بودیم، گفت: این تراکم جمعیت (مهاجر)، بعضا شاغلین خود سازمان منطقه ویژه پارس و صنایع مرتبط با نفت و گاز هستند.

حیدری اظهار داشت: با توجه به کاستی‌ها و کمبودهای جدی فضای فیزیکی به خصوص در بخش زایشگاه، رادیولوی و آزمایشگاه که کم‌توانی خدمات رسانی به مراجعین و بیماران را به دنبال داشته، انتظارات ما از حوزه نفت این است که کمک‌های بیشتری به این مجموعه درمانی داشته باشند.

دیزل ژنراتور اهدایی از طرف سازمان منطقه ویژه پارس بنا به درخواست رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان، چند روز قبل در این مرکز درمانی تحویل داده شد و به زودی وارد مرحله راه اندازی نهایی خواهد شد.

/*مهر

ارسال نظر