کد خبر : 16320

امام جمعه بوشهر:

جلوگیری از وقوع تخلفات در دستگاه‌های اداری آموزش داده شود

 جلوگیری از وقوع تخلفات در دستگاه‌های اداری آموزش داده شود

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه بسیاری از تخلفات اداری به سبب ناآشنایی مجریان به قانون انجام می‌گیرد گفت: فرهنگ سازی و آموزش برای جلوگیری از وقوع تخلفات در دستگاه‌های اجرایی و نهادهای اداری مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش بوشهر24،آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری بعدازظهر امروز در دیدار با جمعی از کارکنان و قضات دادگستری استان بوشهر به مناسبت هفته قوه قضائیه،  با  گرامیداشت این هفته نقش مهم عدل و عدالت در پیشرفت جامعه مهم دانست و اظهار داشت: قوه قضائیه علاوه بر عدالت گستری و ایجاد امنیت وظیفه مهم پیشگیری از جرم را در جامعه بر عهده دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر خارج نشدن از عدل و عدالت به سبب حب و بعض افزود: خارج نشدن از جاده عدل و انصاف و تأثیرناپذیری از جوسازی‌های سیاسی و حب و بغض‌ها در قضاوت و صدور احکام از وظایف مهم قوه قضاییه است.

امام جمعه بوشهر عدالت گستری، ایجاد امنیت، ثبات و آرامش اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم را از دیگر وظایف قوه قضاییه بیان و تصریح کرد: به حق قوه قضاییه  موفق به تحقق رسالت، ماموریت و وظایف خود در زمینه امنیت، ثبات و آرامش اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم  شده است.

صفایی بوشهری، با بیان اینکه دشمن از هر طریقی در صدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: همین موضوع سبب افزایش مسئولیت این قوه در برابر توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه بسیاری از تخلفات اداری به سبب ناآشنایی مجریان به قانون انجام می‌گیرد تصریح کرد: فرهنگ سازی و آموزش برای جلوگیری از وقوع تخلفات در  دستگاه‌های اجرایی و نهادهای اداری مورد توجه قرار بگیرد.

 امام جمعه بوشهر با تاکید بر فرهنگ سازی  در رعایت قانون در عرصه‌های مختلف گفت: بسیاری از پرونده‌های قوه قضاییه مربوط به تخلفات در محیط‌های اداری است که بیشتر به سبب ناآشنایی مجریان به قانون  است که نیاز به فرهنگ سازی و آموزش دارد.

/*تسنیم

ارسال نظر