کد خبر : 16325

با حضور اکیپ سیار انتقال خون انجام شد

استقبال گسترده مردم خورموج برای اهداء خون

استقبال گسترده مردم خورموج برای اهداء خون

با استقبال گسترده مردم خورموج برای اهداء خون، کار خون‌گیری از مراجعین با حضور اکیپ سیار انتقال خون استان بوشهر انجام شد.

به گزارش بوشهر24، با استقبال گسترده مردم خورموج برای اهداء خون، کار خون‌گیری از مراجعین با حضور اکیپ سیار انتقال خون استان بوشهر انجام شد.

 

مسوول روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان بوشهر  اظهار داشت: از 70 نفر مراجعه کننده در شهر خورموج ، 60 نفر موفق به اهداء خون شدند.

وی افزود: اگر همه ما با احساس وظیفه برای اهداء خون اقدام کنیم جامعه از نظر تامین خون سالم و کافی  بیمه خواهد شد و نیاز بیماران نیز در کمترین زمان ممکن رفع می‌شود.

سید جلال سید مردانی تصریح کرد: امسال با استقبال گسترده‌ای که مردم استان بوشهر در ماه مبارک رمضان به ویژه در شب‌های قدر داشتند،  استان بوشهر مقام اول کشور برای اهداء خون در شب‌های قدر در سطح کشور به دست آورد و این جای مسرت و شادمانی است که مردم استان بوشهر در تمام صحنه‌ها چه یاری رساندن به مظلوم و چه یاری رساندن به مستضعفین پیشتاز هستند.

وی افزود: روزه‌داران می‌توانند بعد از افطار به پایگاه‌های انتقال خون استان بوشهر مراجعه و خون اهدا کنند که حداقل سن 17 سال و حداکثر 65 سال سن با داشتن وزن حداقل 50 کیلوگرم است که باید از سلامت کامل نیز برخوردار باشند.

مردانی ادامه داد: خیلی از افرادی که جهت اهدای خون به پایگاه‌های انتقال خون مراجعه می‌کنند، نذر اهداء خون را عامل این کار خدایی و معنوی اعلام می‌دارند. 

/*فارس

ارسال نظر