کد خبر : 16383

امسال؛

۳۵۰ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال روستایی بوشهر پرداخت می‌شود

۳۵۰ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال روستایی بوشهر پرداخت می‌شود

مدیرکل دفتر شهری و روستایی استانداری بوشهر گفت: در سال جاری بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر پرداخت می‌شود.

به گزارش بوشهر24،مهرداد ستوده اظهار داشت: در راستای توسعه اشتغال در شهرها و روستاهای استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و امسال تلاش ویژه‌ای در این زمینه خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است و به همین منظور در راستای تحقق شعار سال در استان برنامه‌ریزی گسترده‌ای صورت گرفته است.

 مدیرکل دفتر شهری و روستایی استانداری بوشهر از انقعاد تفاهم همکاری معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم با بنیاد علوی و بانک سینا خبر داد و بیان کرد: طرح‌های اشتغال روستایی به این نهادها معرفی می‌شود که ۵۰ میلیارد ریال در سال گذشته به این مهم اختصاص یافت.

وی خاطرنشان کرد: امسال ۳۵۰ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال روستایی استان بوشهر پرداخت می‌شود که بیانگر افزایش هفت برابری نسبت به سال قبل است.

ستوده با اشاره به بررسی یک هفته‌ای طرح‌های اشتغال روستایی در این مدیریت، ادامه داد: بانک‌ها نیز طی یک ماه طرح را بررسی و پرونده طرح‌های برای پرداخت تسهیلات تشکیل خواهد شد.

وی از پرداخت یک تا ۲۰ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال روستایی و تولیدی در استان بوشهر خبر داد و گفت: اسناد مالکیت مربوط به اجرای طرح، مستحدثات آتی‌الاحداث ماشین آلات و دستگاه‌ها و تجهیزات مورد وثوق بانک است.

 

 

/*مهر

ارسال نظر