کد خبر : 16436

منتخب اول شورای شهر بوشهر:

رفع مشکلات کارکنان شهرداری بوشهر با جدیت دنبال می‌شود

رفع مشکلات کارکنان شهرداری بوشهر با جدیت دنبال می‌شود

منتخب اول شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: رفع مشکلات کارکنان شهرداری بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش بوشهر24،کیوان هاشم‌زاده اظهار داشت: دستیابی به توسعه و پیشرفت نیازمند توجه به نیروی انسانی است و در عرصه مدیریت و توسعه شهری نیز این نگاه باید به صورت ویژه‌ای وجود داشته باشد.

وی به برخی از مشکلات و نیازهای کارکنان شهرداری بندر بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: تاکنون آنگونه که باید و شاید به نیازها و منشکلات این قشر تلاش‌گر توجه نشده است و خدمات رفاهی و امکانات لازم در اختیار آنها قرار نگرفته است.

منتخب اول شورای شهر بوشهر تصریح کرد: بخش عمده کارهای و فعالیت‌ها در سطح شهر توسط کارکنان شهرداری انجام می‌شود و باید عدالت در مورد این افراد رعایت شود و با اجرای طرح‌های مختلف خدمات ویژه به کارکنان و خانواده‌های آنها ارائه شود.

وی با بیان اینکه بی‌توجهی به کارکنان، یک ضعف در هر سازمان محسوب می‌شود، ادامه داد: ارائه خدمات مناسب به کارکنان نقش مهمی در افزایش انگیزش، اثربخشی و بهره‌وری کار خواهد داشت.

هاشم‌زاده یکی از برنامه‌های خود در شورای آینده را تلاش برای اخذ اراضی برای تعاونی مسکن پرسنل شهرداری و تحویل به آنها دانست و افزود: برای فعال‌سازی امور رفاهی، ارائه تسهیلات به کارکنان شهرداری و تعامل با سایر نهادها برای استفاده از امکانات آنها را در دستور کار داریم.

 

/*مهر

ارسال نظر