کد خبر : 16521

معاون استاندار بوشهر:

۷۰ میلیارد ریال مطالبات گوجه‌فرنگی کاران استان بوشهر پرداخت شد

۷۰ میلیارد ریال مطالبات گوجه‌فرنگی کاران استان بوشهر پرداخت شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: ۷۰ میلیارد ریال از مطالبات گوجه‌فرنگی کاران استان بوشهر که محصول آنان به صورت حمایتی خریداری شده بود پرداخت شده است.

به گزارش بوشهر24، سعید زرین‌فر در جلسه بررسی مشکلات کشاورزان استان بوشهر با بیان اینکه این استان از ظرفیت مهمی در تولید محصولات کشاورزی دارد اظهار داشت: برای حمایت از کشاورزان و تولیدات آنان هماهنگی لازم بین دستگاه‌های مرتبط و بانک‌ها انجام شده است.

وی با تاکید بر توجه به مطالبات کشاورزان افزود: در بخش تامین و مصرف بهینه آب باید، استانداردهای لازم مورد توجه کشاورزان قرار بگیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با اشاره به ضرورت توجه به الزامات حوزه کشاورزی تصریح کرد: ساماندهی چاه‌های آب کشاورزی و نصب کنتور هوشمند برای روی این چاه‌ها برای مصرف بهینه، بر اساس شرائط ایجاد شده باید مورد توجه قرار بگیرد.

زرین‌فر با اشاره به مشارکت بانک‌ها در حل مشکلات کشاورزان خاطر نشان کرد: بانک‌ها در تامین سرمایه مورد نیاز کشاورزان و تقسط، تسهیلات دریافتی، مشارکت و هماهنگی لازم با کشاورزان دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر از پرداخت مطالبات گوجه‌کاران استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در پی خرید حمایتی محصول گوجه‌فرنگی کاران استان بوشهر، تاکنون  ۹۰ درصد مطالبات این کشاورزان پرداخت شده است.

زرین‌فر با بیان اینکه آخرین مبلغ مطالبات گوجه‌فرنگی کاران استان بوشهر هفته گذشته پرداخت شد افزود: تاکنون ۷۰ میلیارد ریال از مطالبات گوجه‌فرنگی کاران استان بوشهر که محصول آنان به صورت حمایتی خریداری شده بود پرداخت شده است.

 

/*مهر

ارسال نظر