کد خبر : 16544

فرماندار شهرستان دشتی:

118 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های شهرستان دشتی واریز شد

118 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های شهرستان دشتی واریز شد

فرماندار شهرستان دشتی گفت: اعتباری بالغ بر 118 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های شهرستان دشتی واریز شده که سهم شهرداری خورموج 53 میلیارد ریال، شهرداری کاکی 14 میلیارد و 300 میلیون ریال، شهرداری بادوله 5 میلیارد و 300 میلیون ریال و شهرداری شنبه نیز 4 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است.

به گزارش خبرگزاری بوشهر24، غلامرضا مهرجو بعد از ظهر دیروز در نشست بررسی مسائل مالیاتی اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی اظهار داشت: پرداخت به موقع مالیات در توسعه کشور و شهرستان نقش بی‌بدیل و اساسی دارد که باید در بین مردم به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

وی با اشاره به این که درآمدهای مالیاتی جایگاه خاص و ویژه ای در توسعه همه جانبه طرح‌های عمرانی دارد، افزود: بخشی از مشارکت‌های مردم در پرداخت مالیات به مردم بر می‌گردد و دولت نیز در سال های اخیر اقدام ارزنده‌ای جهت ارائه خدمات بیشتر و مناسب‌تر انجام داده که یکی از این موارد سهم دریافت شده از عوارض وصولی در نظام مالیاتی بر ارزش افزوده است.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: بدون شک کلیه برنامه‌ها در شهرستان دشتی نیازمند حمایت مردمی و همکاری و همراهی مودیان با اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی است که وضعیت موجود رضایتبخش است.

مهرجو یادآور شد: اعتباری بالغ بر 118 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های شهرستان دشتی واریز شده که سهم  شهرداری خورموج 53 میلیارد ریال، شهرداری کاکی 14 میلیارد و 300 میلیون ریال، شهرداری بادوله 5 میلیارد و 300 میلیون ریال و شهرداری شنبه نیز 4 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است.

 

/*فارس

ارسال نظر