کد خبر : 16546

فرماندار عسلویه:

پروژه‌های نیمه عسلویه با اعتبارات عوارض آلایندگی تکمیل می‌شود

 پروژه‌های نیمه عسلویه با اعتبارات عوارض آلایندگی تکمیل می‌شود

فرماندار عسلویه گفت: از محل اعتبارات عوارض آلایندگی در راستای جبران کمبود اعتبارات ارزش افزوده، پروژه‌های نیمه تمام شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان عسلویه تکمیل می‌شود.

به گزارش بوشهر24، عبدالله نادری عصر چهارشنبه  در نشست با  منتخبان جدید شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان عسلویه با بیان اینکه  مشارکت حماسی مردم شهرستان عسلویه در انتخابات 29 اردیبهشت برگ زرین دیگری به افتخارات مردم این دیار افزود اظهار داشت: رشد 10 درصدی تعداد آرای رئیس جمهور در این دوره نسبت به دوره گذشته نشان دهنده افزایش سطح اعتماد مردم به این دولت است که برای همه دست اندرکاران نظام در شهرستان عسلویه تعهد بیشتر ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها امری مهم و لازم است تصریح کرد:اعتبارات ارزش افزوده یک در آمد همیشگی و پایدار برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نیست و باید با سرمایه‌گذاری‌های مطمئن درآمد پایدارتری برای شهرها و روستاهای شهرستان عسلویه ایجاد شود.

فرماندار عسلویه با بیان اینکه اعتبارات ارزش افزوده به صورت استانی توزیع می‌شود افزود: اکنون با استانی شدن توزیع اعتبارات ارزش افزوده شاهد این نکته هستیم که نسبت به گذشته مقدار کمتری از این درآمد شامل شهرستان عسلویه می‌شود.

نادری با اشاره به نشست‌های تخصصی در عرصه توزیع ارزش افزوده با استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: با جلسات و نشست‌ها با استاندار بوشهر مقرر شد تا از محل اعتبارات عوارض آلایندگی کمبود حاصل از شیوه جدید توزیع اعتبارات ارزش افزوده برای شهرستان عسلویه جبران شود.

وی با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهرها و روستاهای عسلویه با اعتبارات عوارض آلایندگی افزود: از محل اعتبارات عوارض آلایندگی در راستای جبران کمبود اعتبارات ارزش افزوده، پروژه‌های نیمه تمام شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان عسلویه تکمیل می‌شود.

فرماندار عسلویه با تاکید بر نقش شوراها در رسیدگی به مطالبات مردم تصریح کرد: تمام اعضاء شورا شهرها و روستاهای شهرستان عسلویه در  تمام جلسات شورا حضور مستمر و فعال داشته باشند و به‌زودی به منظور آشنایی بیشتر اعضاء با قانون شوراها و شرح وظایف یک کارگاه آموزشی برگزار می‌شود.

 

/*تسنیم

ارسال نظر