کد خبر : 16547

جانشین رئیس پلیس استان بوشهر:

۲.۴ میلیارد ریال مواد غذایی قاچاق در دیلم کشف شد

 ۲.۴ میلیارد ریال مواد غذایی قاچاق در دیلم کشف شد

جانشین رئیس پلیس استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان دیلم محموله بزرگ قاچاق مواد غذایی به ارزش ۲.۴ میلیارد ریال در دیلم کشف شد.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ علیرضا رزمی بعد از ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در دیلم با تاکید بر مقابله شبانه‌روزی با کالای قاچاق اظهار داشت: هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان امن نیست چرا که پلیس با اشراف اطلاعاتی تمام مناطق را  مورد رصد قرار دارد.

وی با بیان اینکه برخورد با قاچاق کالا بدون هیچ اغماضی انجام می‌شود گفت: بر اساس سیاست اقتصادی مقاومتی برخورد قاطع با قاچاق و قاچاقچیان در اولویت برنامه پلیس قرار دارد و در این راستا تمام امکانات نیروی انتظامی مورد استفاده قرار گرفته است.

جانشین رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه باند بزرگ قاچاق مواد غذایی در دیلم متلاشی شد خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان دیلم محموله بزرگ قاچاق مواد غذایی به ارزش 2.4 میلیارد ریال در دیلم کشف شد.

رزمی با تشریح عملیات کشف کالای قاچاق یاد شده  بیان کرد: ماموران پلیس شهرستان دیلم با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در یک عملیات شناسایی و تعقیب، موفق شدند 4 نفر از اعضای یک باند کالای قاچاق را شناسایی و دستگیر کنند.

وی با اشاره به نگه داری کالای قاچاق یاد شده در انبار افزود: سرکرده باند و زیر مجموعه‌های خود اقدام به واردات انواع کالای قاچاق و نگه‌داری آن در یک انبار واقع در شهر دیلم کرده سپس آنها را به استان‌های همجوار منتقل می‌کردند.

رزمی با اشاره به توقف سه خودرو حامل کالای قاچاق افزود: پلیس در یک عملیات غافلگیرانه در مکان مورد نظر، 3 دستگاه خودرو حامل انواع کالای قاچاق شامل 18 تن زیتون سبز به صورت فله‌ای  و 24 هزار قوطی آناناس فاقد مدارک گمرکی به ارزش 2 میلیارد و 400 میلیون ریال کشف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: انبار  یاد شده، پلمب و 4 نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به به مقر انتظامی دیلم منتقل شدند.

 

/*تسنیم

ارسال نظر