کد خبر : 16584

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر:

فردی که مردم را به شکار حیوانات تشویق می‌کرد به دام افتاد

فردی که مردم را به شکار حیوانات تشویق می‌کرد به دام افتاد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: فردی که در فضای مجازی مردم را به شکار حیوانات تشویق می کرد در دام مأمورین یگان حفاظت محیط زیست افتاد.

به گزارش بوشهر24،  به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، حسین دلشب اظهار داشت: طی خبرهای واصله مبنی بر فعالیت فردی در فضای مجازی و تشویق مردم به شکار وحوش، پرونده ای بدین شرح در دستور کار یگان حفاظت قرار گرفت و پس از بررسی های لازم، هویت فرد مشخص گردید که با هماهنگی و همکاری قضات شهرستان جم، فرد متخلف دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با تقدیر و تشکر از قضات محترم دادگستری شهرستان جم، این اقدام مناسب و ارزشمند محیط زیستی را ارج نهاد آنچنان که تاکنون با متخلفین عرصه محیط زیست این شهرستان، برخوردهای قاطعانه ای صورت گرفته است.

وی افزود: یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر این آمادگی را دارد که با تمام توان با متخلفین شکار و صید مقابله کرده و از دوستداران محیط زیست نیز خواهشمندیم هرگونه تخلف را به نزدیکترین ادارات و یا پاسگاه‌های محیط بانی و همچنین به شماره تلفن ۱۵۴۰ اطلاع و گزارش دهند.

 

 

ارسال نظر