کد خبر : 16588

مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گناوه:

برگزاری آزمون ارتقاء کمربند در بخش امام‌حسن شهرستان دیلم

برگزاری آزمون ارتقاء کمربند در بخش امام‌حسن شهرستان دیلم

مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گناوه گفت: یک دوره استاژ فنی و آزمون ارتقاء کمربند ویژه بانوان استان در بخش امام‌حسن شهرستان دیلم برگزار شد.

به گزارش بوشهر24، افسانه پارسا اظهار داشت: باهماهنگی و همکاری هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر و با نظارت مستقیم استاد مهدیه میرشکاری یک دوره استاژ فنی و آزمون ارتقا کمربند سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ ویژه بانوان ورزشکار استان بوشهر در بخش امام حسن شهرستان دیلم در سالن شهدای بخش امام حسن برگزار شد.

وی افزود: تعداد بانوان شرکت‌کننده شهرستان گناوه ۲۰ نفر بود که  با مسوولیت بلقیس عوض پور در این مسابقات حضور یافتند.

مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گناوه تصریح کرد: در این استاژ به آموزش اصولی ضربات مشت و لگد، میت‌زنی، دفاع شخصی، سلاح‌ها و فرم‌های مربوط به سبک پرداخته شد.

وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی بانوان هیات ووشو شهرستان گناوه با حضور ۴۰ شرکت کننده در بخش ساندا در آکادمی رزمی مبارز شهرستان گناوه برگزار شد که نفرات برتر اوزان مختلف شناسایی و جهت اردو آمادگی به این هیات معرفی شدند.

پارسا گفت: در بخش نونهالان سارا خرم‌آبادی، در بخش نوجوانان مهسا احمدی، در بخش جوانان فرناز پوررنگ و نادیا خادم‌زاده و در بخش بزرگسالان مریم خواجه‌پور از بهترین‌های این دوره از مسابقات بودند.

وی یادآور شد: مسابقات قهرمانی استان بوشهر جهت انتخابی تیم ملی ۱۰ شهریور ماه در شهر بوشهر برگزار خواهد شد.

 

/*فارس

ارسال نظر