کد خبر : 16596

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم:

دیدار پارس جنوبی‌ و پیکان تهران به میزبانی شهرستان جم ۱۲ مردادماه برگزار می‌شود

 دیدار پارس جنوبی‌ و پیکان تهران به میزبانی شهرستان جم ۱۲ مردادماه برگزار می‌شود

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم با بیان اینکه تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نخستین دیدار لیگ برتر فوتبال مهمان است، گفت: در دومین هفته این مسابقات ۱۲ مرداد تیم پارس جنوبی‌جم میزبان تیم پیکان تهران در ورزشگاه تختی است.

به گزارش بوشهر24، محمد اسدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در جم با بیان اینکه مشکلات ورزشگاه تختی جم برای میزبانی دیدارهای لیگ برتر فوتبال برطرف شده است اظهار داشت: با همکاری مجموعه وزارت نفت و مسئولان شهرستان جم بهسازی ورزشگاه  تختی جم برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در حال اجراست.

وی با بیان اینکه سازمان لیگ برتر خواستار استاندارد سازی ورزشگاه تختی جم برای برگزاری رقابت‌‌های این لیگ شد خاطر نشان کرد:  ورزشگاه تختی جم که دارای چمن نامناسب، نور ناکافی و فضای اندک رختکن‌ها  بود در راستای تحقق درخواست سازمان لیگ تاکنون چمن ورزشگاه به طور کامل بازسازی و به عنوان یکی از بهترین زمین‌های چمن در کشور شده است.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم با بیان اینکه  مشکل نور ورزشگاه تختی جم با نصب نورافکن‌ها در یک هفته آینده برطرف می‌شود به بازسازی رختکن‌ها، بهسازی و بازسازی پیست تارتان این ورزشگاه پرداخت و تصریح کرد: جایگاه خبرنگاران، جایگاه ویژه، پیست تارتان و اتاق کنفرانس خبری که در حال بهسازی است در روزهای آینده آماده بهره‌برداری است.

اسدی با بیان اینکه تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نخستین دیدار لیگ برتر فوتبال، مهمان است گفت: در دومین هفته این مسابقات 12 مرداد تیم پارس جنوبی‌جم میزبان تیم پیکان تهران در ورزشگاه تختی است.

 

/*تسنیم

ارسال نظر