کد خبر : 16603

از ابتدای امسال تاکنون؛

۵۱۰۰ خودرو سواری تندرو ویژه حمل قاچاق در استان بوشهر توقیف شد

۵۱۰۰ خودرو سواری تندرو ویژه حمل قاچاق در استان بوشهر توقیف شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار و ۱۰۰ خودرو سواری تندرو ویژه حمل قاچاق در جاده‌های استان بوشهر توقیف شده است.

به گزارش بوشهر24، سردار حیدر عباس‌زاده صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است و مقابله با قاچاق به عنوان یکی از اولویت‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی از اجرای طرح برخورد با خودروهای سواری تندرو حامل کالای قاچاق در سطح استان خبر داد و اضافه کرد و ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار و ۱۰۰ خودرو سواری ویژه حمل قاچاق در جاده‌های استان بوشهر توقیف شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در زمینه توقیف این خودروها شاهد افزایش ۲۰ درصدی هستیم، بیان کرد: این خودروها پس از توقیف توسط پلیس راه و راهور و سایر یگان های انتظامی توقیف و اعمال قانون شده است.

وی با اشاره به اینکه در برخورد با قاچاق از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم، تصریح کرد: پلیس در این زمینه از حداکثر اختیارت قانونی خود استفاده خواهد کرد.

سردار عباس‌زاده از طراحی ویژه نیروی انتظامی استان بوشهر برای برخورد با خودروهای شوتی در محورهای اهرم به کلمه، بوشکان و تنگ ارم خبر داد و افزود: دستورات لازم در این زمینه به واحدهای انتظامی و پلیس راه داده شده است.

وی تاکید کرد: پلیس مصمم است با خودروهای شوتی که با تغییر وضعیت در جاده‌های بین راهی موجبات بی‌نظمی و اختلال در نظم و انضباط ترافیکی می‌شوند با قاطعیت برخورد کند.

 

/*مهر

ارسال نظر