کد خبر : 16610

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر خبر داد

راه‌اندازی خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در بوشهر

راه‌اندازی خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در بوشهر

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: با توجه به تاثیر حوزه خبر و اطلاع‌رسانی در توسعه و پیشرفت هر استان، به زودی خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش بوشهر24، علی احمدی‌زاده بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح جهاد دانشگاهی استان بوشهر اظهار داشت:  با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت‌های مهمی است اظهار داشت: یکی از مطالبات جدی مردم استان و علی‌الخصوص مراکز علمی دانشگاهی و صنعتی استان بوشهر، استقرار واحد جهاد دانشگاهی بود که با پیگیری‌های انجام شده امروز محقق شد.

وی اضافه کرد: با راه‌اندازی واحد جهاددانشگاهی بوشهر به عنوان چهل‌وسومین و آخرین واحد جهاد دانشگاهی کشور، شاهد فصل نوینی از ارائه خدمات در قالب‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و کاربردی هستیم که می‌تواند در توسعه استان بوشهر سهمی عمده داشته باشد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به تاثیر حوزه خبر و اطلاع‌رسانی در توسعه و پیشرفت هر استان، به زودی خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در بوشهر راه‌اندازی می‌شود که می‌توان از این ظرفیت قوی برای استانی صنعتی و علمی مانند بوشهر استفاده بهینه کرد.

وی یادآور شد: راه‌اندازی مرکز مطالعات و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی استان بوشهر ضروری است که نیازمند توجه مسوول ارشد استان در این زمینه هستیم.

احمدی‌زاده گفت: با توجه به گستردگی ماموریت‌ و فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در استان بوشهر، نیازمند تامین فضای فیزیکی مناسبی در این زمینه هستیم که انتظار می‌رود همچنان که برای راه‌اندازی جهاد دانشگاهی در بوشهر امام جمعه و استاندار بوشهر متقبل زحمت شدند در این عرصه نیز ما را تنها نگذارند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر بیان کرد: برگزاری دوره‌های تخصصی در حوزه پزشکی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، و علوم انسانی برای دانشجویان را پیگیری می‌کنیم ضمن این که مهارت‌آموزی برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی نیز در قالب دوره‌های آموزشی نیز در دستور کار قرار می‌دهیم.

وی یادآور شد: منطقه ویژه انرژی پارس از جمله ظرفیت‌های مهم استان بوشهر در عرصه صنعت است که بنا داریم دوره‌های تخصصی را با مشارکت این منطقه انجام دهیم.

 

/*فارس

ارسال نظر