کد خبر : 16614

دادستان بوشهر مطرح کرد

جزئیاتی از تیراندازی یک سرباز در دشتستان به رئیس کلانتری

جزئیاتی از تیراندازی یک سرباز در دشتستان به رئیس کلانتری

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر جزئیاتی جدیدی از تیراندازی یک سرباز در شهرستان دشتستان به رئیس کلانتری شهر آبپخش را اعلام کرد.

به گزارش بوشهر24، علی حسن‌پور امشب اظهار داشت: مقارن با ساعت 8:30 بامداد روز گذشته، یک سرباز وظیفه با شلیک گلوله سبب مصدومیت شدید رئیس کلانتری شهر آبپخش شهرستان دشتستان در استان بوشهر شد.

وی افزود: بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد که این سرباز وظیفه پس از مشاجره لفظی با رئیس این کلانتری، در اقدامی آنی و بدون طراحی از قبل اقدام به برداشتن اسلحه کرده و با شلیک سه تیر سبب مصدومیت شدید رئیس کلانتری از ناحیه کتف و شکم شده است.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر تصریح کرد: با هماهنگی با اورژانس، مصدوم به بیمارستان منتقل شده که تحت عمل جراحی قرار گرفت اما حال وی مساعد گزارش نشده است.

وی با رد هرگونه گروگان‌‌گیری پس از تیراندازی انجام شده، بیان کرد: با توجه به ضرورت حفظ آرامش روانی شهروندان پس از ایجاد چنین رخدادهایی، بهتر است از انتشار اخبار نادرست از شبکه‌های اجتماعی اجتناب شود و مردم نیز این اخبار را از مبادی رسمی پیگیری کنند.

حسن‌پور در خصوص آخرین وضعیت پرونده متهم مضاربه صوری بوشهر عنوان کرد: در روزهای آینده بازپرس این پرونده اطلاعات جدیدی را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد.

 

/*فارس

ارسال نظر