کد خبر : 16655

رئیس هیات بدمینتون استان بوشهر:

25 درصد مردم استان بوشهر با ورزش بدمینتون آشنایی دارند

25 درصد مردم استان بوشهر با ورزش بدمینتون آشنایی دارند

رئیس هیات بدمینتون استان بوشهر گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که 25 درصد خانواده‌های استان بوشهر با ورزش بدمینتون آشنایی دارند و با تبلیغات گسترده به دنبال معرفی این ورزش در بین خانواده‌ها هستیم.

به گزارش بوشهر24، علیرضا زیارتی صبح امروز اظهار داشت: جذب علاقه‌مندان و استعدادهای رشته بدمینتون از مدارس ضروری است که یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های هیات بدمینتون استان بوشهر در سال تحصیلی جدید مدارس بر این اساس شکل می‌گیرد.

وی افزود: یکی از مهمترین مشکلات هیات بدمینتون استان بوشهر، کمبود سالن و امکانات ورزشی در شهرستان‌های این استان است که تشکیل تیم بازرسی و بازدید از شهرستان‌ها در دستور کار قرار دارد تا با شناسایی دقیق‌تر مشکلات در صدد حل آن‌ها بر بیاییم.

رئیس هیات بدمینتون استان بوشهر گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که  25 درصد خانواده‌های استان بوشهر با ورزش بدمینتون آشنایی دارند و با تبلیغات گسترده به دنبال معرفی این ورزش در بین خانواده‌ها هستیم.

وی ادامه داد: متاسفانه رشته بدمینتون در استان بوشهر به مدت 5 سال از افت شدیدی برخوردار بوده و هم اکنون تمام تلاش هیات بدمینتون این استان رساندن این رشته به جایگاه واقعی خود است.

زیارتی تاکید کرد: تحقق هدف‌های هیات بدمینتون نیازمند جذب حامی مالی بخش خصوصی و حمایت های اداره ورزش و جوانان از این رشته است.

رئیس هیات بدمینتون استان بوشهر بیان کرد: در راستای تغییرات جدید، ضمن قدردانی از زحمات فاطمه معصومی، سعیده عبداللهی به عنوان نایب رییس جدید این هیات معرفی شده است.

 

/*فارس

ارسال نظر