کد خبر : 16656

مدیرکمیته امداد گناوه خبر داد

کمک بیش 3 میلیارد ریالی خیرین به ایتام کمیته امداد شهرستان گناوه

کمک بیش 3 میلیارد ریالی خیرین به ایتام کمیته امداد شهرستان گناوه

مدیر کمیته امداد شهرستان گناوه گفت: حامیان خیراندیش این شهرستان در 4 ماه نخست سال جاری 33 میلیارد ریال در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی به ایتام تحت پوشش این نهاد کمک کردند.

به گزارش بوشهر24، مراد شمس‌الدینی پیش از ظهر امروز  اظهار داشت: حامیان خیراندیش این شهرستان در 4 ماه نخست سال جاری 33 میلیارد ریال در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی به ایتام تحت پوشش این نهاد کمک کردند.

وی افزود: از مجموع مبلغ یاد شده یک میلیارد و 870 میلیون ریال به حساب بانکی ایتام واریز و به ارزش یک‌میلیارد و 462 میلیون ریال به صورت غیرنقدی که شامل سبد کالای خوراکی، پوشاک، جهیزیه، لوازم‌التحریر و درمانی بود، مساعدت شد.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان گناوه تصریح کرد: با فرهنگ‌سازی و ایجاد پایگاه در مکان‌های عمومی و ادارات تعداد حامیان ایتام و محسنین شهرستان گناوه به یکهزار و 126 نفر رسیده است که تاکنون  618 نفر را تحت حمایت خود قرار دادند. 

این مقام مسوول اضافه کرد: مجموع سرانه دریافتی هر یک از ایتام تحت حمایت در 4 ماه سال جاری به یک‌میلیون و 348 هزار ریال رسیده است.

شمس‌الدینی اظهار داشت: طرح اکرام ایتام و محسنین یکی از طرح‌های موفق در کمیته امداد است که اهداف مورد نظر آن به شکل مطلوب تحقق پیدا کرده است.

مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان گناوه ادامه داد: در 4 ماه نخست امسال همچنین بیش از یک‌ میلیارد و چهل میلیون ریال بابت پرداخت بیمه‌های اجتماعی  335 نفر مددجوی تحت حمایت پرداخت شده است.

وی افزود: با توجه به این که بخشی از مشکلات مددجویان پرداخت هزینه‌های سنگین درمان در زمان بیماری است بر همین اساس کمیته‌امداد با ارایه خدمات مطلوب به مددجویان با پرداخت مبلغ 234میلیون و 500 هزار ریال بخشی از این هزینه‌ها در رفع دغدغه آنها را پرداخت کرده است .

شمس‌الدینی گفت: تعداد سه هزار و 207 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گناوه هستند.

 

/*فارس

ارسال نظر