کد خبر : 16661

بازیکن دورگه ایرانی هندی تیم پارس‌جنوبی‌جم:

سبک مدیریتی باشگاه و تارتار مورد اعتماد قلبی‌مان است

 سبک مدیریتی باشگاه و تارتار مورد اعتماد قلبی‌مان است

بازیکن دورگه ایرانی هندی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم گفت: به این سبک مدیریت و تاتار و کادر فنی اعتقاد قلبی داریم و تا پای جان هم برای انها می‌مانیم و به انها قول می‌دهیم که رو سفیدشان خواهیم کرد

به گزارش گزارش بوشهر24 و  به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس‌جنوبی‌جم ، امید سینک اظهار داشت: شرایط تیم ماخوب است و در مورد بازی های تدارکاتی برای همین موقع هاست که عیار تیم مشخص شود.

وی افزود:با خونه به خونه همه بازی دست ما بود که یک اشتباه باعث شد ما گل بخوریم در ضمن ما در نیمه دوم با ترکیب اصلی بازی نکردیم.

بازیکن دورگه ایرانی هندی تیم  فوتبال پارس‌جنوبی‌جم تصریح کرد: خیالتان راحت باشد چه آنهایی که تیم را دوست دارند چه آنهایی که منتظر نتیجه نگرفتن تیم هستند، بدانند این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد .

وی خطاب به هواداران این تیم گفت: هواداران نگران نباشند در لیگ مارا ببینند که چگونه قدرت خود را به همه نشان خواهیم داد که ما به این سبک مدیریت و تاتار و کادر فنی اعتقاد قلبی داریم و تا پای جان هم برای آنها می‌مانیم .

وی ادامه داد: به آنها قول می‌دهیم که رو سفیدشان خواهیم کرد تیم ما در هر پستی یکی از بهترین‌ها را دارد و زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

سینک ادامه داد: از لحاظ بدنی که خدا را شکر عالی هستیم و به امید خدا و حمایت هواداران امسال سنگ تمام می‌‌ذاریم و با روحیه‌ای بزرگ به مصاف تیم‌ها می‌رویم.

وی یادآور شد: همه ما تا آنجا که توانسته‌ایم روح قهرمانی و جنگندگی را در خود جای داده‌ایم و شرایط را برای تیم آرام کرده‌ایم که با روحیه بالا وارد لیگ شویم که باشگاه  تیم را برای  قرار گرفتن در رده شش تیم اول بسته است.

 

ارسال نظر