کد خبر : 16663

فرماندار کنگان:

۱۳ فروند لنج در اسکله بندر کنگان در آتش سوخت

 ۱۳ فروند لنج در اسکله بندر کنگان در آتش سوخت

فرماندار کنگان با اشاره به بروز آتش‌سوزی در اسکله بندر کنگان گفت: امکانات ستاد بحران کنگان برای مهار آتش بسیج شده ولی تاکنون ۱۳ فروند لنج در آتش سوخته و خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

به گزارش بوشهر24، عبدالنبی یوسفی  آتش سوزی در اسکله چند منظوره صیادی و سفاری کنگان ساعت 13:45 امروز آغاز شد اظهار داشت:نیروهای آتش نشانی و شهرداری کنگان در حال خاموش کردن آتش دراسکله این بندر هستند و این در حالی است که برای خاموش کردن آتش از آتش نشانی شرکت‌های فعال در منطقه پارس جنوبی نیز در خواست کمک شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون 13 فروند لنج در آتش سوخته شده افزود: 13 فروند لنج تاکنون در آتش سوخته و نگرانی افزایش این تعداد به سبب  حرکت شعله‌های آتش  به سمت مخازن بنزین بیشتر شده است.

فرماندار کنگان با بیان اینکه خوشبختانه این آتش سوزی تلفات جانی در پی نداشته است افزود: برای جلوگیری از سرایت آتش به سایر شناورها با تدابیر انجام شده لنج و قایقهای موجود در اسکله در حال تخلیه است.

یوسفی با بیان اینکه علت آتش سوزی در اسکله کنگان در دست بررسی است گفت: در این اسکله 120 فروند لنج تجاری، 90 فروند لنج صیادی و 250 قایق وجود دارد.

 

/*تسنیم

ارسال نظر