کد خبر : 16668

روند آماده سازی تیم فوتبال شاهین بوشهر با قدرت ادامه دارد

 روند آماده سازی تیم فوتبال شاهین بوشهر با قدرت ادامه دارد

سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهرگفت: روند آماده سازی این تیم برای حضور شایسته در مسابقات لیگ دسته 2 فوتبال کشور ادامه دارد.

به گزارش بوشهر24، خداکرم ایزدپناه روز جمعه  اظهار داشت: پس از جذب مهدی چاهکوتاه زاده، میلاد فیاض بخش و حمیدرضا سلیمانی 2 بازیکن دیگر نیز روزگذشته به تیم شاهین پیوستند.

وی بیان کرد: یکی از این دو بازیکن نیما ظفریان هافبک فصل گذشته نفت امیدیه است که سابقه عضویت در تیم های سپاهان و گیتی پسند اصفهان را نیز در کارنامه خود دارد.

ایزدپناه یادآورشد: دیگر بازیکن جذب شده نیز نصرالله درفشی مهاجم گلزن فصل گذشته نفت امیدیه است که در فصل گذشته مسابقات با به ثمر رساندن 17 گل در رده دوم جدول گلزنان لیگ دسته 2 قرار گرفت.

وی افزود: با چند بازیکن دیگر نیز مذاکره و توافقاتی حاصل شده که پس از نهایی شدن قراداد آنها را به هواداران معرفی می کنیم.

ایزدپناه ادامه داد: با توجه با اینکه با استعفای مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر موافقت نشده هم اکنون امور باشگاه با هماهنگی عبدالامیر قاسمی معاون مالی شهرداری انجام می شود تا دمشقی مدیرعامل تیم پس از انجام امور شخصی خود به تیم ملحق شود.

وی بیان کرد: پس از تعطیلی تمرینات شاهین در روز پنجشنبه به دلیل شهادت امام جعفر صادق (ع) تمرینات از امروز در زمین چمن شهرداری واقع در پارک شغاب از سرگرفته می شود.

ایزدپناه تاکید کرد: از دوستداران شاهین نیز انتظار می رود به شایعات توجه نداشته و اطمینان حاصل کنند که برای موفقیت و سربلندی شاهین تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته ایم.

 

/*ایرنا

ارسال نظر